GPS navigācija, automagnetolas un citi auto – audio piederumi

gps-navigācijaIr virkne dažādu auto aksesuāru, kas padara pārvietošanos tajā daudz patīkamāku un ērtāku. Bieži vien auto piederumu uzstādīšana apliecina autovadītāja vēlmi izcelt savu stilu un gaumi, savukārt kādam citam galvenais ir uzstādīt piederumus, piem., GPS navigāciju, lai atvieglotu braukšanu un ērti orientētos jebkurā vietā Latvijā un pat Eiropā. Nenoliedzami, auto un audio piederumi ir noderīgi, tāpēc ikviens autovadītājs noteikti novērtēs interneta veikala 1a.lv plašo auto piederumu klāstu.

Pie 1a.lv iegādājies visu savai mašīnai nepieciešamo:

Ir ļoti svarīgi zināt, kādas funkcijas vēlaties savā automašīnā – vai tā būtu mūzikas atskaņošanas sistēma, vai arī jaunāko modeļu GSP navigācija ar skārienjūtīgo ekrānu, kas lieliski kalpos arī multimediju izklaidei. Bet iespējams, vēlaties savus maršrutus piefiksēt ar video reģistratoru, kas var noderēt gan kā izklaidei, gan Jūsu auto drošībai, piem., kāda nepatīkama gadījuma laikā fiksējot noderīgu informāciju.

Navigācija, audio un video tehnika no labākajiem ražotājiem

Interneta veikalā 1a.lv pieejama Becker, GoClever, Prestigio, TomTom un citu ražotāju GPS navigācija vairākos modeļos ar ekrāna izmēru līdz pat 7 collām. Lielai daļai GPS sistēmu ir Baltijas un visas Eiropas karšu pārklājums un pietiekami liela iebūvētā atmiņa (līdz pat 8GB), nodrošinot ne vien ceļojuma asistenta, bet arī citas noderīgas funkcijas, piem., brīdinājumu par ātruma pārsniegšanu, balss atpazīšana, ielu nosaukumu izrunāšana, MP3 atskaņošana, ātrākā maršruta noteikšana u.c.

Savukārt par kvalitatīvu un jaudīgu mūzikas sistēmu parūpēsies automagnetolas, skaļruņi un sabvūferi no labākajiem auto preču ražotājiem, tajā skaitā Pioneer un Sony. Izvēle ir pietiekami liela, gan jaudas, gan cenu ziņā, tāpēc savām vēlmēm, automašīnai un maciņam piemērotāko mūzikas aparatūru atradīs ikviens. Tāpat iespējams pasūtīt videoaparatūru un video reģistratorus plašā klāstā.

Visai pasūtītajai auto-audio tehnikai tiek nodrošinātas labākās cenas tirgū, garantija un arī bezmaksas piegāde Latvijas robežas ietvaros.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation