Hokejs – Fanu stāsti

hokejsPar Latvijas hokejistu atbalstītāju aktivitāti un azartu zina visi. Latvijas komandu fani izceļas ar savu atraktivitāti, kuru nevar nepamanīt. Ne velti tieši Latvijas komandas fani ir visvairāk gaidītie nākamajā Pasaules čempionātā, kas notiks Baltkrievijā. Tiek prognozēts, ka uz to ieradīsies vairāki tūkstoši skatītāju no Latvijas. Tas nozīmē ne tikai pārpildītas skatītāju rindas, bet arī aizraujošas spēles. Jāpiebilst, ka no fanu aktivitātes atkarīga arī biļešu cena uz konkrēto spēli- jo vairāk cilvēku vēlas apmeklēt spēli, jo augstāka paredzēta biļetes cena.

Protams, faniem nākas saskarties arī ar dažādām neērtībām un absurdām situācijām. Piemēram, nereti nākas saskarties ar neorganizēto drošības dienesta darbu. Sevišķi tas attiecies uz Helsinku halli „Harwall”, kurā notika šī gada Pasaules Hokeja čempionāts. Piemēram, kārtības sargi nav pievērsuši vērību tam, ka somu līdzjutēji lieto līdzpaņemtos dzērienus, kamēr citu valstu faniem tas bijis liegts. Tāpat fani vīlušies arī par mazajām atpūtas iespējām- viņi pauž viedokli, ka par laika pavadīšanu ārpus spēļu laika ir domāts pavisam maz.

Tomēr, neskatoties uz dažādajām neērtībām, ik gadu pasaules čempionātu apmeklē vairāki tūkstoši hokeja līdzjutēju no Latvijas. Tas nozīmē tikai to, ka hokejs ir sporta veids, dēļ kura ir vērts to visu pieciest. Vairāk par hokeju un tā aktualitātēm iespējams lasīt jaunumu portālā focus.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation