IENĀC UN ATRODI SEV PIEMĒROTĀKĀS KONTAKTLĒCAS,  MANASLECAS.LV!

manaslecas.lv kontaktlēcasMūsdienās brilles ir ne tikai redzes uzlabotājs, bet arī stila elements. Manaslecas.lv Tu atradīsi arī kontaktlēcas kā ikdienai, tā arī , lai pārsteigtu ģimeni. Manaslecas.lv Tu pat varēsi veikt redzes pārbaudi pie profesionāla optometrista. Manaslecas.lv atradīsi arī brilles lasīšanai ikviena gaumei, kā sievietēm, tā arī vīriešiem. Papildus brillēm un kontaktlēcām, mājas lapā varēsi piemeklēt arī briļļu tīrāmos līdzekļus. Gan brilles, gan kontaktlēcas un tīrīšanas līdzekļus vari gan vienkārši apskatīt, gan pasūtīt tieši mājas lapā. Tāpat, mājas lapā varēsi aplūkot arī labākos piedāvājumus un akcijas preces. Mājas lapā Manaslecas.lv varēsi iegādāties kontaktlēcas kā vienai dienai, tā arī sešiem mēnešiem. Izmantojot krāsainās lēcas ir iespēja pilnībā izmanīt vai vienkārši izcelt Tavu acu krāsu. Savukārt, ar „Crazy” kontaktlēcām, Tu noteikti pievērsīsi sev uzmanību! Lietojot kontaktlēcas, galvenais ir atcerēties, ka kontaktlēcas aizliegts lietot ilgāk par tām paredzēto laiku.

Ielūkojoties Manaslecas.lv mājas lapā, sapratīsi, ka šeit Tu atradīsi, gan brilles ikviena gaumei, gan kontaktlēcas kā ikdienai tā arī krāsainās lēcas izklaides pasākumiem, gan acu pilienus vai gēlus un citus acīm svarīgus pakalpojumus un piedāvājumus. Tu vari neuztraukties par to, kur veikt redzes pārbaudi, jo Manaslecas.lv Tevi aicina veikt pārbaudi tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tur atrodas A’telpa. Tu droši vien vēlies zināt, kas tieši tā ir par vietu. Tad lūk. A’telpa ir Manaslecas.lv telpas, kurās par Tavu redzi parūpēsies četras atsaucīgas un zinošas optometres. Ja jau esi norunājis konsultāciju un esi iegriezies Manaslecas.lv A’telpā, Tev jāzina, ka A’telpā ir apkopots labākais, ko pasaules optikas nozares ražotāji šobrīd ir izgudrojuši! Tavas acis tiks apskatītas ar labāko redzes pārbaudes aparatūru. Tāpat, Tu vari pieteikties jau uz iepriekš sagatavotiem iesācēja komplektiem, kas izveidota ar dažādiem piedāvājumiem. Sākot ar  vienkāršu konsultāciju līdz pat redzes pārbaudei un īsai pamācībai kontaktlēcu lietošanā. Vienkāršu konsultāciju pie optometrista var izvēlēties tie, kuri jau lieto kontaktlēcas, taču vēlas pārliecināties vai acis būs apmierinātas arī ar citām kontaktlēcām, piemēram, cita ražotāja. Ja Tavs mērķis ir šāds, tad Tev jāpiesakās piedāvājumam „Konsultācija.”

Tev vajadzīgas lasāmbrilles? Ieskaties Manaslecas.lv un atrodi savam stilam un gaumei piemērotākās! Manaslecas.lv sadaļā par lasāmbrillēm vīriešiem atradīsi brilles dažādām gaumēm. Pieejamas brilles melnā krāsā ar dūmakainu stiklu, kas atvieglo lasīšanu saules gaismā. Tāpat, pieejamas klasiskas lasāmbrilles vai brilles ar melnām, metāla kājiņām. Tiem, kuri vēlas iegādāties brilles kā modernu akcentu, Manaslecas.lv piedāvā arī dažādas modernas lasāmbrilles ar izteiksmīgu rāmi un dizainētām kājiņām, piemēram, ar leoparda rakstu. Ja apskatot visu piedāvājumu mājas lapā neesi drošs par to kā brilles piestāvēs, vari arī iegriezties Manaslecas.lv A’telpā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tur varēsi gan apskatīt brilles, gan piemērīt tās, gan arī iegādāties.

Ja esi nolēmis pasūtīt lasāmbrilles internetā, saņemt tās varēsi 1 darba dienas laikā. Izvēloties brilles, atceries, ka abām briļļu lēcām būs vienādas dioptrijas jeb vienāds optiskais stiprums. Ja Tavām acīm nepieciešamas dažādas lēcas, tad Manaslecas.lv A’telpā varēsi arī pieteikt optometrista pakalpojumus, lai būtu pilnīgi drošs par briļļu un lēcu pareizību tieši Tev. Arī par briļļu saņemšanu, Manaslecas.lv ir kārtīgi padomājušas.  Lai brilles saņemtu Latvijas teritorijā, Tev ir četras izvēles iespējas. Pirmā, bez maksas saņemt preci kādā no optikas saloniem „Metropole”. Pirkumam virs 40 eiro varēsi saņemt preces bez maksas Latvijas Pasta nodaļās vai pasta stacijās, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja vēlies saņemt pasūtīju ārpus Latvijas, par piegādi būs jāmaksā 7 eiro, savukārt, ja noformēsi pasūtījumu virs 70 eiro, tad arī piegāde uz Tevis izvēlēto vietu būs bez maksas! Ja preču vai produktu izvēles brīdī Tev rodas kādi jautājumi, negaidi un sazinies ar Manaslecas.lv konsultantiem, zvanot uz 202 11 202.

Comments are closed.

Post Navigation