NEAIZMIRSTAMI IESPAIDI AR DAVANUSERVISS.LV DĀVANĀM

Dāvanas vecākiem jubilejā www.davanuserviss.lvDāvanuServiss.lv ir pazīstamākais un labākais piedzīvojumu dāvanu karšu tirgotājs ar vairāku gadu pieredzi. Tevi sagaida neskaitāmi oriģināli piedāvājumi, atrodams viss  – no romantiskām un dzimšanas dienas dāvanām līdz neaizmirstamam braucienam ar jahtu vai kvadraciklu un ne tikai! Ja meklē oriģinālas dāvanas vecākiem, brālim, māsai, draugam vai mīļotajam cilvēkam, DāvanuServiss.lv būs pareizā izvēle. Daudzveidīgais dāvanu karšu sortiments tiek pastāvīgi atjaunots un dāvanu kartes pieejamas atpūtai visā Latvijā un arī citās valstīs. Zemāk tekstā iespējams iepazīties ar dažiem no pazīstamākajiem DāvanuServiss.lv pārsteigumiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – DāvanuServiss.lv piedāvājumā var sameklēt interesantas dzimšanas dienas dāvanas jebkura vecuma cilvēkam, jebkurai gaumei. Ja grasies iet uz interesantu tematisko dzimšanas dienas tusiņu, vai, gluži pretēji, svinīgu jubilejas balli, ielūkojies DāvanuServiss.lv piedāvājumos! Bet, ja meklē oriģinālas dāvanas vārda dienā – apskati un izvēlies kērlinga spēli ledus hallē, 3D sporta nodarbības, gardu ekskursiju Rūjienas saldējuma fabrikā, Partybus ballītēm u.c.! DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem pozitīvu dāvanu piedāvājumu, starp kuriem ikviens atradīs to īpašo dāvanu!

Dāvanas ikvienam vīrietim – viss DāvanuServiss.lv zem kategorijas “Dāvanas vīrietim”! Ja nepieciešama dāvana sportiskam vīrietim, iegādājies kādu no sporta aktivitāšu dāvanu kartēm. Tikmēr, ja meklē dāvanu vīram, mīļotajam vai saviem vecākiem, uzdāvini izsmalcinātas vakariņas kādā no restorāniem! Uzzini vairāk mūsu mājaslapā-  http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-vecakiem

Katrs vīrietis ir unikāls savās vēlmēs, tāpēc ienāc DāvanuServiss.lv un izvēlies labāko dāvanu.

Viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, tajā skaitā šokolādes masāža. Šokolādes masāža sniedz izdevību izjust fizisku un emocionālu labsajūtu un atbrīvoties no ikdienas rutīnas. Šokolādes masāža mazina spriedzi un atbrīvo no saspringuma, veicina asins cirkulāciju un padara ādu perfekti maigu. Ne mazāk svarīgi – masāžas laikā izdalās laimes hormons, kurš ļauj sajust sajūtas, pielīdzināmas eiforijai. Tev ir iespēja izvēlēties vairāku veidu dāvanu kartes atšķirīgās cenu kategorijās, kur ir atšķirīga arī katra šokolādes masāža. Baudi šokolādes priekus katrā laikā, iegādājoties dāvanu karti sev vai dāmai, kam patīk sevi palutināt.

Visu DāvanuServiss.lv dāvanu karšu derīguma termiņš ir 12 mēneši. Dāvanu kartes iespējams saņemt elektroniski jau vienas minūtes laikā savā e-pastā, pašrocīgi izņemt karti Riga Plaza un DāvanuServiss.lv birojā, ar kurjera vai pasta piegādi visā Latvijā. Ielūkojies www.davanuserviss.lv un aplūko arī citas oriģinālas dāvanas ātri un ērti!

Comments are closed.

Post Navigation