Iespēja pirkt OCTA polises internetā

OCTA apdrošināšana ir valsts noteikta prasība ikvienam auto īpašniekam vai turētājam. Gan dārga, gan lēta OCTA polise jeb auto apdrošināšana nodrošina auto turētāja vai tiesīga lietotāja civiltiesisko atbildību par C S N nodarītajiem nodarījumiem neiesaistītajiem cilvēkiem. Lai mazinātu ikgadējops tēriņus, saistošs ir octas kalkulātors, kas ir līdzīgs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”. Līdz ar to arī lēta OCTA apmaksā izmaksas, ja transportlīdzekļa turētājam gadījies tos radīt citiem cilvēkiem vai to kustamajam un nekustamajam īpašumam. Vērts atcerēties, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir iespēja, ko jāizmanto ikvienam. Jāuzsver, ka auto apdrošināšana ir gan drošs, gan ilgtspējīgs risinājums Tavai drošībai.

Uzzini vairāk- https://www.ltab.lv/!

Kad OCTA polise nesedz zaudējumus, kuri radušas trešajai personai nelaimes gadījumā?

Svarīgi zināt, ka auto apdrošināšana jeb OCTA (auto apdrošināšana jeb OCTA) naudas izmaksa netiek segta šādos gadījumos:

ja CSN [pie atbildības jāauc vairāki cilvēki, nederēs ne dārga, ne lēta OCTA;

ja izmaksas rodas 3. personas īpašumam, kad notika ceļu satiksmes negadījums (octas neļaus atmaksāt naudu);

ja zaudējumus radījis ārējs spēks, piemēram, šķemba vai krītošs koks, lēta OCTA nebūs risinājums;

ja zaudējumi rodas trešajai personai nepārvaramu apstākļu dēļ – octas (auto apdrošināšana) nesniegs gaidīto.

Zemāka cena var tikt iegūta, ja octas kalkulātors, kas ir analogs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”. Vērts atcerēties, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir rīks, kas noderēs katram.

OCTA jeb auto apdrošināšana (arī octas polise) tiek piedāvāta, standartlīguma formā, kas ir apdrošināšanas līgums, kas tiek noslēgts attiecībā:

uz Latvijā reģistrētu vai atsavinātu transportlīdzekli (octas polise);

Latvijā nereģistrētu transportlīdzekli (octas polise), kurš aprīkots ar speciālām izsniegtām tirdzniecības numura zīmēm (derēs OCTA polise)

Lai tiktu noslēgta auto apdrošināšana jeb OCTA, nelietots auto pirmkārt reģistrē Latvijā. Nopērciet octas polises (arī lēta OCTA ir iespēja) tikai pie sertificētiem piegādātājiem, jo izmaksas būs zemākas. Iesakām izmēģināt jauno iespēju “apdrošināšanas kalkulātors” jeb “octas kalkulātors”.

Iegādājoties polisi, Tu noteikti gribēsi pielietot tāda apdrošinātāja pakalpojumus, kas nodoršina vienkāršu un praktisku pakalpojumu iegādi, kā arī kvalificētu apkalpošanu. Nepaid garām iespējas “octas kalkulātors” un “apdrošināšanas kalkulātors” jau tagad! Sertificēta apdrošināšanas brokeru kompānija īsteno pakalpojumu “auto apdrošināšana”. Ikvienam klientam ir svarīgi ērti un vienkāŗsi iegādāties OCTA polisi!

Comments are closed.

Post Navigation