Ilgtermiņa auto noma

ilgtermina auto nomaAuto nomas pakalpojumi tiek piedāvāti ne tikai uz īsu laika periodu. Vajadzības gadījumā automašīnu var nomāt uz ilgāku laiku- piemēram, uz vienu mēnesi. Tas ļaus aizbraukt tālākā atpūtas vai biznesa braucienā, kā arī izmantot automašīnu citām vajadzībām. Turklāt, ņemot automašīnu uzreiz uz ilgāku laika posmu, tiek ietaupīti naudas līdzekļi- izmaksas būs mazākas kā gadījumā, ja automašīnas nomas līgums tiek atkārtoti pagarināts.
Iespēju nomāt automašīnu ilgtermiņā izmanto arī daudzas kompānijas, kuras saviem darbiniekiem nodrošina darba automašīnu. Piemēram, kamēr rit darbinieka pārbaudes laiks darba vietā vai automašīna nepieciešama kādam noteikta termiņa projektam, ir izdevīgāk automašīnu nomāt nekā pirkt. Bieži vien nomāt automašīnu ir izdevīgāk nekā ņemt to līzingā, jo automašīnas uzturēšana un apdrošināšana prasa lielus naudas līdzekļus. Nomas gadījumā par šiem aspektiem rūpējas automašīnas iznomātājs. Un, kā jau minēts, reizēm automašīna nepieciešama tikai uz noteiktu laika periodu, līdz ar to auto noma ir labākais risinājums.

Turklāt vairumā gadījumu netiek paredzētas lielas soda naudas arī gadījumos, ja nomas līgums kaut kādu iemeslu dēļ tiek lauzts ātrāk. Automašīnu iznomātājs šādos gadījumos ir saprotošs, ja vien laicīgi tiek par to brīdināts. Jāpiebilst, ka vairākas auto nomas kompānijas piedāvā iespēju nomas termiņa ietvaros automašīnu mainīt uz kādu citu. Piemēram, ja klients izsaka vēlmi pēc kādas citas automašīnas, tās ir iespējams samainīt. Vēl viens pluss automašīnas nomai ir tāds, ka netiek piemēroti sarežģīti noteikumi- netiek vērtēts ienākumu līmenis vai citi ierobežojoši aspekti. Viss, kas nepieciešams, ir atbilstība dažiem vienkāršiem noteikumiem- personai jābūt sasniegušai noteikto vecumu- parasti tas ir 21 gads, un autovadītāja stāžam jābūt vismaz 2 gadi.

Neatkarīgi no tā, kam automašīna ir nepieciešama- biznesa attīstībai vai vienkārši ģimenes ceļojumam, auto noma būs labs risinājums. Izvērtējiet labākos piedāvājumus, lai atrastu sev piemērotāko!

Izvēlies izdevīgāo ilgtermiņa auto nomas piedāvājumu jau šodien! Ienāc – Addcarrental.com mājas lapā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation