Informatīvais portāls – Focus.lv

focus.lv ziņas internetāZiņas internetā šajās dienās ir labākais un efektīvākais veids, kā iepazīt aktuālos jaunumus Latvijā un pasaulē. Latvijas sabiedrībai nu ir iespēja uzzināt visas aktualitātes pavisam jaunā jaunumu portālā Focus.lv.

Latvijā nu ir unikāls ziņu portāls Focus.lv, kurā ar skaidru skatījumu tiek atainota informācija par nozīmīgākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Ziņas var izvēlēties lasīt gan latviešu, gan krievu valodā. Vietnes mērķis ir vērst uzmanību tikai uz nozīmīgāko notikumu vēstīšanu, gluži kā “fokuss”, kas apvieno svarīgākās ziņas un nodod saviem lasītājiem tikai to aktuālāko informāciju. Tas arī ir iemesls, kā ir radies nosaukums – ziņu portāls Focus.lv jeb ziņu vietne, kur vērība tiek fokusēta uz nozīmīgāko informāciju. Ja ikdienā mēdzat lasīt ikdienas ziņas online, portālā Focus.lv varat atrast daudz aktuālu jaunumu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz eiro valūtas ieviešanai Latvijā ir atlikušas vien nedaudz vairāk kā 2 nedēļas.  Jau tagad bankas mudina iedzīvotājus mainīt skaidro valūtu latos pret eiro, lai gada beigās nerastos sarežģījumi un nebūtu vajadzības stāvēt rindās bankās tikai, lai nomainītu valūtu. Cita opcija – ziedot sīknaudu akcijām, bet latu banknotes ieskaitīt bankas kontā, kur valūta latos ar 2014.gadu uzreiz tiks pārvērsta eiro valūtā. Visu aktuālo par eiro ieviešanu var uzzināt jaunumu portālā Focus.lv.

2013.gada novembris valsts atmiņā vienmēr tiks atminēts kā traģēdija, ko pieredzēja Zolitūde, kad sabrūkot veikala Maxima jumtam dzīvības zaudēja vairāk par 50 cilvēkiem un daudzi guva smagas traumas. Interese par šo negadījumu nav aprimusi vēl aizvien un valsts iestādes strādā sakarā ar šī negadījuma izpēti, lai līdzīgi negadījumi vairs nekad nenotiktu kaut kad nākotnē.  Visu aktuālo informāciju par izmeklēšanas gaitu iespējams izlasīt ziņu portālā Focus.lv. Portālā iespējams izlasīt arī par cita veida aktualitātēm saistībā ar finansēm un biznesu, turklāt daudz plašākos un informatīvākos aprakstos nekā citos portālos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation