IR TELŠU NOMA, IR VARIANTI – ORGANIZĒT PASĀKUMUS KAUT VAI MEŽA VIDŪ

telts zvaigzneDziesmusvētki, Baltic Beach Party Liepājā, laulības, gadatirgi un citi pasākumi svaigā gaisā vienmēr ir jauki līdz momentam, kad sākas vēja brāzmas vai lietus, un tad jāsteidz meklēt pajumte. Lai izvairītos no šādām situācijām, no viens puses var izmantot, piemēram, viesu mājas, kultūras namus vai citas publiskās telpas.

Daudz izdevīgāks un ērtāks variants ir pārvietojamās teltis. Kāpēc? Teltis var ir viegli nogādāt gandrīz jebkur, operatīvi uzstādīt un pēc pasākuma novākt. Tieši tāpēc telšu noma ir tik ļoti noderīgs pakalpojums, rīkojot dažādus pasākumus. Tieši telšu noma, gāzes sildītāji un citi telšu piederumi, piemēram, tribīne un dārza mēbeles ir SIA “Akurāts” specifika.

ILGGADĒJI UZTICAMS SERVISS VISĀS BALTIJAS VALSTĪS – UZŅĒMUMS SIA “AKURĀTS”

“Akurāts” ir aktīvs kopš 2005. gada un īsā laika periodā ir kļuvis par telšu un to aprīkojuma inomātāju tirgus līderi Latvijā. Kopš 2007.gada “Akurāts” telšu noma pieejama arī pārējā Baltijas teritorijā. Telšu īre, montāžas serviss un papildus tehniskais aprīkojums ir  atslēgu kopums, lai jebkura klienta pasākums izdotos – tieši tāda ir uzņēmuma misija. Ar “Akurāts” sadarbojas arī daudzi celtniecības un būvniecības uzņēmumi, kas teltis izmanto noliktavu vajadzībām, kā arī nepatīkamos laika apstākļos novieto teltis celtniecības vietās, lai netiktu apstādināts celtniecības un būvniecības process. “Akurāts” piedāvātās teltis un nojumes ir izmēros no deviņiem līdz 1500 m².

GĀZES SILDĪTĀJI LABAI PAŠSAJŪTAI ARĪ VĒSAJOS VAKAROS

Pirmkārt, teltis pasargās cilvēkus pret vēju un citiem nepatīkamiem nokrišņiem, un, otrkārt, gāzes sildītāji sasildīs gaisu tajās un atstās drēgnumu ārpus teltīm.. Tie var apsildīt aptuveni 20 m² plašu telpu.  “Akurāts” darbinieki parūpēsies, lai gāzes sildītāji tiktu korekti uzmontēti un demontēti. Propāna gāzes sildītājus izīrējam kopā ar lietošanas pamācību. Piedevām, tā nav vienīgā sildierīce – “Akurāts” piedāvā arī sildlampas.

ORATORA “LABĀ ROKA”, UZSTĀJOTIES PUBLIKAS PRIEKŠĀ – TRIBĪNE

Tribīne ir papildaprīkojums, kuru rekomendējam klientiem, kuru plānotajos pasākumos ir paredzētas arī, piemēram, uzņēmumu pārstāvju uzrunas. Mūsu gatavotā tribīne parasti ir ražota no bērza saplākšņa. Ja klienta pasākumā ierodas arī prese, tad tribīne ir perfektais priekšmets, uz kā izvietot reklāmu, kas būs visu apmeklētāju redzeslokā, kā arī fotogrāfu vai video operātoru kadrā. Tribīne bieži tiek saukta par oratora pulti, tieši tāpēc uzskatām, ka tribīne nodrošinās papildus pašpārliecinātību jebkuram cilvēkam, kurš publiski runās otrpus tai. Runājot par izmēriem, tribīne tā lielākoties ir aptuveni 120 cm augsta, 70 cm plata.

KUR MŪS ATRAST?

Mūsu bāze ir atrodams Ādažos, Muižas ielā 9 un pasūtīt teltis Jūs varat internetā – www.akurats.lv vai pa tālruņiem 67394933 un 26338888. Sazinieties jau tagad!

Comments are closed.

Post Navigation