Īstermiņa interneta ātrais kredīts un SMS kredīti var kļūt par labu risinājumu , jo tajos ietilpst vairākas priekšrocības.

ātrais kredītsNebanku aizdevums – finanses bez liekām formalitātēm

Neplānoti izdevumi ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Kad tas aktuāli, viens no risinājumiem var būt ātrie kredīti. Ātrie kredīti ir iecienīts un salīdzinoši vienkāršs veids, kā saņemt nepieciešamo naudu uz vēlamo termiņu. Turklāt aizdevums ērti noformējams neizejot pat no mājām.

Ātrie kredīti var noderēt – gan tad, ja pietrūkst tikai mazliet, gan arī tad, ja līdzekļi nepieciešami lielāku ieceru īstenošanai, piemēram, dzīvokļa remontam. Taču jāpatur prātā, ka aizdevums nozīmē atbildību, tāpēc būtiski izvērtēt visus risku faktorus un kredītu noformēt tikai tad, ja tas patiešām vajadzīgs.

Ja vēlies aizņemties tiešsaistē, pieejams kredīts bez ķīlas, kā arī citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Viss, kas nepieciešams, lai kredīts bez ķīlas būtu pieejams – dators ar interneta pieslēgumu, bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām, kā arī mobilais telefons.

Kādi faktori jāizvērtē, lai aizdevuma noformēšana būtu veiksmīga?

Lai arī aizdevums var likties ērti saņemama atbilde, jāņem vērā – tas patiešām palīdzēs tikai tad, ja tiks ņemts pārdomāti.

Pats būtiskākais, domājot par, vai aizdevums vajadzīgs, ir saskaņot vēlmes ar savām iespējām. Lai saglabātu finansiālo stabilitāti, eksperti iesaka kredītsaistību dzēšanai atvēlēt ne vairāk kā 25-30% no kopējiem ienākumiem. Ja šis ieteikums netiek ievērots, aizdevums var radīt apburto loku, no kura izkļūt ir ļoti sarežģīti.

Dažādas vajadzības – dažādi risinājumi

Ātrie kredīti ar salīdzinoši īsu termiņu

Kā īstermiņa risinājums var būt aizdevums uz īsu laika sprīdi. Izsniegtās summas ir dažu simtu eiro . Tomēr jāņem vērā, kajaunajiem klientiem pieejamā naudas summa visbiežāk ir mazāka, kā aizņemoties otru reizi.

Patēriņa kredīts

Nebanku kredītdevēju sortimentā ir arī patēriņa kredīts. Arī patēriņa kredīts noformējams internetā vien dažās minūtēs, tādēļ ir mūsdienām prasībām atbilstošs risinājums. Patēriņa kredīts, tāpat kā īstermiņa aizdevums, noformējams bez nogurdinošas formalitāšu kārtošanas.

Kredītlimits – {Tava virtuālā kredītkarte}

Par daudzu novērtētu risinājumu kļuvusi arī kredītlīnija. Tā ir izdevība aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros, izņemot uzreiz visu piešķirto summu vai vien daļu no tās.

Nauda vienas īsziņas attālumā – SMS kredīti

Pie vairākiem kredītdevējiem arī SMS kredīti. Tā ir izdevība izvēlētajam aizdevumam pieteikties ar telefona starpniecību. SMS kredīti dos iespēju nepieciešamo naudas summu saņemt pat tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu. Jāatceras, ka SMS kredīti paredz tādus pašus noteikumus, kā citi īstermiņa ātrie kredīti.

Īstermiņa interneta ātrais kredīts un SMS kredīti var kļūt par labu risinājumu , jo nozīmē dažādas priekšrocības. Taču kredīts bez ķīlas sniegs labumu tikai tad, ja aizņemsies pārdomāti, izvērtējot savu maksātspēju, kā arī izlasīsi visus līguma nosacījumus.

Comments are closed.

Post Navigation