Izdevīgākais aizdevums šodien – pirmais kredīts bez maksas

viasms.lv bezmaksas aizdevumsPirmais kredīts bez maksas ir aizdevums, ko var saņemt pāris kompāniju jaunie klienti. Tā ir izdevīga iespēja saņemt aizdevumu un par to neko nemaksāt. Jums būs jāatmaksā tikpat, cik aizņēmāties, jo aizdevumam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu. Vai jums ir zināms vēl kāds tikpat izdevīgs kredīts?

Pirmais kredīts bez maksas:

•   Pieejams bez komisijas maksas, kā arī mēneša procentu likmes;

•   Maksimālais apjoms ir mazāks par 200 latiem;

•   Pieejams tikai kompāniju jaunajiem klientiem.

Aizdevums bez maksas ir kredīts, kam nepiemēro ne komisijas maksu, ne mēneša procentu likmi. Ar šo kredītu jums būs jāatmaksā tikpat, cik saņēmāt aizņemoties. Tas nozīmē, ka jūs bez maksas var iepazīties ar priekšrocībām, ko piedāvā ātrie kredīti, tāpat jūs varat pārliecināties par attiecīgā aizdevēja sniegto servisu. Šobrīd pirmais kredīts bez maksas ir pieejams pie vairākiem ātrajiem kredītdevējiem.

Lielākajā daļā gadījumu pirmais kredīts bez maksas nav lielāks par pāris simtiem latu, jo tas būtībā ir ātrais aizdevums.  Lielākā bezmaksas kredīta apjoms ir līdz 200 latiem, bet tik liels aizdevums noformējams tikai pie pāris aizdevējiem. Parasti tie nav lielāki par 100 vai 15 latiem. Maksimālais atmaksas termiņš aizdevumiem bez maksas nav garāks par vienu mēnesi. Ja gribat, kredītu var atmaksāt arī ātrāk.

Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams tikai vienu reizi – piesakoties pirmajam aizdevumam pie attiecīgā aizdevēja. Nākamajiem aizdevumiem piemēro procentu likmi. Ja aizņematies atkārtoti, jums tiek piedāvātas vairākas citas priekšrocības. Bieži pirmā kredīta apjoms ir diezgan mazs un, saņemot atkārtotu aizdevumu, var aizņemties pat divas reizes lielāku summu. Vēl viena kompānijas esošo klientu priekšrocība ir – piesakoties kredītam nav vajadzīgs reģistrēties kredītdevēja sistēmā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation