Izdevīgākās OCTA un KASKO polises

Labākās auto apdrošināšanas meklējumos vērts ieskatīties iizi.lv piedāvājumā. Tur pieejama gan octa polise, gan arī kasko apdrošināšana. Turklāt, ja esi iizi.lv klients, par apdrošināšanas gadījumu vari informēt apdrošinātāju elektroniski. Uzņēmums parūpēsies, lai situācija tiktu atrisināta iespējami ātri un neradītu Tev liekus uztraukumus.

Octa ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Kā to nosaka Octa likums, Octa polise sedz zaudējumus, ko transportlīdzekļa vadītājs ir nodarījis trešās personas veselībai vai īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis viņa vainas dēļ.  Octa sedz personai nodarītus zaudējumus līdz 5 000 000 eiro neatkarīgi no cietušo personu skaita, bet mantai līdz 1 000 000 eiro neatkarīgi no trešo personu skaita.

OCTA LIKUMS

Octa likums nosaka, ka apdrošināšanas prēmija tiek noteikta , ņemot vērā transportlīdzekļa veidu, tipu, piederību, tā lietošanas mērķi, kā arī ņemot vērā šajā likumā noteiktās pamatprēmijas un koeficientus. Octa likums paredz, ka apdrošināšanas prēmijas nosaka Ministru kabinets. Būtiski piebilst, ka Octa likums nosaka – ceļu satiksmes negadījumā cietušās trešās personās veselībai nodarītais zaudējums ir zaudējums, kas saistīts ar cietušā ārstēšanu, pārejošu darbnespēju, cietušā darbspēju paliekošu zudumu vai cietušā nāvi.

IEGĀDĀJIES KASKO PIE IIZI.LV

Vēl viens auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta , bet jāņem vērā- ja transportlīdzeklis nopirkts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir nepieciešama obligāti. Kasko apdrošināšana sniedz to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas situācijā. Kasko apdrošināšana pieejama ne vien vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas auto.

Kasko apdrošināšana arī iizi.lv piedāvājumā. Lai iepazītos ar šo piedāvājumu, palīdzēs iizi.lv Kasko kalkulators. Kasko kalkulators veiks norādīto datu analīzi un aprēķinās individuālo piedāvājumu tieši Tavam transportlīdzeklim. Ja vajadzīga Kasko polise, ieskaties iizi.lv – Kasko kalkulators katrā ziņā sniegs tādu piedāvājumu, no kura nevarēsi atteikties.

KONSULTĀCIJAS UN DARBSIIIZI.LV STRĀDĀ KLIENTA INTERESĒS

Iizi.lv atlīdzību nodaļa darbojas jau vairāk kā piecus gadus, apdrošinātāja atlīdzību eksperti ir profesionāļi savā jomā un visas darbības veic Tavās interesēs. Turklāt piedāvājumā ne vien Octa polise un Kasko. Iizi.lv ir piemērots risinājums arī tad, ja vēlies apdrošināt savu nekustamo īpašumu, ceļojumu vai nodrošināties pret nelaimes gadījumiem. Atlīdzību nodaļas eksperti darbojas komandā ar brokeriem, lai kopīgi rastu risinājumus Tavām vajadzībām, novēršot vai samazinot pastāvošos riskus, kurus pilnībā nav iespējams vadīt un izvairīties no tiem. Ikviens apdrošinātāja klients saņem konsultācijas un skaidrojumu par noslēgto apdrošināšanas līgumu, tajā ietvertajiem riskiem un izņēmumiem.

Ja aktuāla apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko un citi apdrošināšanas varianti tieši Tavām prasībām. Klientu ērtībām arī pieejams ērts Kasko kalkulators un citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošināšanas iespējām.

Comments are closed.

Post Navigation