Izdevīgs aizdevums, protams, būs, ja tiks lūgts no draugiem, radiem vai kaimiņiem.

aizdevumsKur dabūt finanses neplānotiem izdevumiem

Plānojot personīgo budžetu, nereti rodas jautājums, kā realizēt visas savas ieceres. Viena no iespējām ir veidot iekrājumus. Taču, kā zināms, arī tas ne vienmēr ir risinājums, jo ar iekrātajiem līdzekļiem kādā brīdī var arī nepietikt. Bet, ko darīt, ja risinājums vajadzīgs pēc iespējas ātrāk? Par labu variantu var kļūt aizdevums. Izdevīgs aizdevums, protams, būs, ja tiks lūgts no draugiem, radiem vai kaimiņiem. Tiesa, šāds aizdevums ietvers arī atskaites par to, kādam mērķim tas vajadzīgs. Tieši tāpēc nereti daudz ērtāka iespēja šķiet ātrie kredīti.  Naudas aizdevums internetā šobrīd pieejams pie dažādiem nebanku kredītdevējiem.

Ātrie kredīti tiek izmantoti dažādos gadījumos, jo ir salīdzinoši ērti noformējami. Turklāt – ātrie kredīti tagad pieejami pie dažādiem nebanku aizdevējiem.

Ātrais aizdevums var kļūt par noderīgu risinājumu, taču, lai tas būtu arī iespējami izdevīgs, būtiski izvēlēties labāko variantu. Izdarot izvēli, pievērs uzmanību tādām niansēm kā – maksimālā summa, atmaksas termiņš, vecuma ierobežojums un, protams, procentu likme. Tieši beidzamais faktors visprecīzāk ļaus uzzināt, cik izdevīgs ir konkrētais ātrais aizdevums.

Kritēriji, pēc kuriem vērtēt kredītu Kredīta apmērs

Pirmkārt, jānoskaidro, cik liels naudas aizdevums nepieciešams. Kādam varbūt pietiks ar salīdzinoši mazu summu, kādam – vajadzība būs lielāka. Ātrie kredīti spēj apmierināt visas ieceres.

Cik aizdevums izmaksās?

Ikviens vēlas aizņemties pēc iespējas izdevīgāk, tāpēc jāpievērš uzmanība arī kredīta procentu likmei. Tā ļauj uzzināt, cik nāksies pārmaksāt. Ņemot vērā lielo konkurenci , ātrie kredīti bieži tiek piedāvāti bez pievienotas procentu maksas. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatmaksā tikai kredīta pamatsumma. Jāatzīmē, ka tas attiecināms tikai uz kredītdevēju jaunajiem klientiem. Aizņemoties atkārtoti, naudas aizdevums internetā būs jau ar procentiem. Vēl kāda nozīmīga nianse – ar 100% atlaidi komisijas maksai tiek piedāvāti tikai īstermiņa naudas aizdevumi – ar noteikumu, ka tie tiek atmaksāti līdz noteiktā termiņa beigām.

Vecuma ierobežojums

Vērā ņemams fakts ir arī vecuma ierobežojums. Vecums, no kura visbiežāk ātrais aizdevums tiek izsniegts, ir 20 gadi. Taču ir arī aizdevēji, kuru piedāvājumā naudas aizdevums internetā arī no 18, 19 vai 21 gada vecuma.

Ņem vērā, ka, izskatot pieteikumu, kredītdevējs uzmanību pievērsīs arī Tavam ienākumu līmenim un kredītvēsturei. Nepietiekami ienākumi vai negatīva kredītvēsture ir galvenie iemesli, kāpēc ātrais aizdevums var netikt izsniegts.

Atbildīgas aizņemšanās principi

Ņemot vērā, ka naudas aizdevumi šobrīd ir salīdzinoši vienkārši pieejami, nereti tie tiek noformēti nepārdomāti. Lai tā nenotiktu, pirms tam vajadzētu ņemt vērā vairākus faktorus.

Pats būtiskākais – pirms kredīta noformēšanas jāizvērtē, vai tas patiešām ir nepieciešams. Ja naudas aizdevums internetā patiešām vajadzīgs, pārliecinies, ka varēsi to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā. Ņem vērā, ka īstermiņa naudas aizdevums internetā jāatmaksā jau pēc 30 dienām, savukārt, ja nepieciešams patēriņa kredīts, to varēsi atdot ilgākā laika posmā.

Naudas aizdevumi var palīdzēt dažādos brīžos, jo pieejami pat tad, kad nauda vajadzīga iespējami ātri. Taču jāņem vērā, naudas aizdevumi paredzēti tikai neplānotu izdevumu segšanai. Lai ātrais aizdevums nesagādātu problēmas, aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju.

Comments are closed.

Post Navigation