Izvēlies vislabāko telti no „Akurāts”

telts noma Vai zinājāt, ka teltis pirmo reizi sāka izmantot tālajā Dzelzs Laikmetā? Telts tiek pieminēta Bībelē. Tajā cilvēki dzīvoja, kā arī audzēja aitas un kazas. Kara laikos teltis tika izmantotas kā patvērums. Laika gaitā tās ir kļuvušas daudzfunkcionālas gan formas,  gan izmēra, gan pielietojuma ziņā. Pasākuma aprīkojuma serviss „Akurāts” piedāvā vairāk kā 10 dažādu telšu īri jebkuriem svētkiem.

Nebēdājiet par sliktiem laikapstākļiem

Bieži vien banketi, prezentācijas un citi šāda veida pasākumi tiek atcelti nepiemērotu laikapstākļu dēļ. „Akurāts” ir parūpējies, lai Jums vairs nebūtu jāuztraucas par dabas untumiem, tāpēc piedāvā iznomāt dažādu lielumu un formu teltis.

Cena

Lai uzzinātu sev vēlamās telts cenu, sazinieties ar „Akurāts” servisa darbiniekiem. Telts cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem:

  • Telts izmērs
  • Aprīkojuma
  • Izmantošanas laika

Sazinieties ar servisa darbiniekiem un viņi Jums pastāstīs sīkāk par iespējamajām izmaksām.

Piemērotākās telts izvēle

Pirms telts izvēles noteikti ir jāapsver daži būtiski faktori. Piemēram, kādam pasākumam telts domāta, cik cilvēki piedalīsies pasākumā, kā arī nedrīkst aizmirst par stilu un formu, lai tā būtu saskaņā ar apkārtesošo vidi un dekorācijām.

Piegāde

Serviss „Akurāts” nogādās, uzstādīs un nojauks Jūsu pasūtīto telti jebkurā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vietā – pilsētā, ciematā, pagastā vai sētā. Protams, iepriekš vienojoties par piegādes laiku un vietu, kā arī vēlamo montāžas un demontāžas laiku. Savukārt, ja vēlaties telti uzstādīt pats, „Akurāts” piedāvā šādu iespēju, ja iznomājat 3×3 lielo telti vai arī lielo telti „Zvaigzne”. Tādā gadījumā Jums pašiem būs jādodas uz „Akurāts” noliktavu un jāaizved pasūtītā telts, kā arī pašam tā jāuzstāda, vēlāk jānojauc un jānogādā atpakaļ. Savukārt pārējās teltis nav paredzētas pašrocīgai uzstādīšanai, jo, lai tās montētu, nepieciešami pieredzējuši speciālisti, tāpēc to veiks „Akurāts” montāžas brigāde.

Tuvojas kāzas, bankets, uzņēmuma prezentācijas pasākums, seminārs vai kāds cits nozīmīgs notikums? Iznomājiet telti servisā „Akurāts” un varēsiet izbaudīt pasākumu, neraizējoties par laikapstākļiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation