IZVĒLIES VIVUS.LV UN PĀRLIECINIES, KA AIZŅEMTIES NAUDAS LĪDZEKĻUS INTERNETĀ IR ĀTRI UN ĒRTI!

ātrie kredīti internetā vivus.lvPēc iespējas ātrāk nepieciešama nauda, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Labs risinājums ir ātrie kredīti – tas ir vienkārši, ātri un, pats galvenais, droši. No Vivus.lv varēsi aizņemties ātro kredītu sākot jau no piecdesmit eiro un atmaksāt jau pēc 30 dienām, turklāt, naudas līdzekļus bankas kontā saņemsi dažu minūšu laikā. Neatkarīgi no summas, kādu vēlies aizņemties, atmaksas termiņu vari piemērot tieši savām atmaksas iespējām.

 Izvēloties naudas aizdevumu pie Vivus.lv, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāizvēlas summu un atmaksas termiņu. Jāapstiprina savs profils, veicot viena centa pārskaitījumu uz Vivus.lv kontu.

Ja Tev radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, Vivus.lv, rūpējoties par klientiem, piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas līniju katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. Sazināties vari pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju un sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu tiešsaistes sistēmā.

Lasi vairāk- http://jurmala.pilseta24.lv/zinas/100/336109

Comments are closed.

Post Navigation