KĀ ATRISINĀT IZVEIDOJUŠĀS NAUDAS GRŪTĪBAS? 

kredīts bez maksas smscreditNegaidītiem naudas izdevumiem ar ikmēneša algu var arī nepietikt. Kā piemēram, šomēnes tuvinieku lokā ir pāris jubilāri. finanses, bet kā rīkoties, ja mēneša noslēgumā pietrūkst? Ātrs, ērts aizdevums, SMS kredīts – tas ir atrisinājums Tev!

Pāris soļi pie reģistrācijas, un pāris minūšu laikā atrisināsi parādījušās grūtības! SMScredit.lv piedāvā labvēlīgus un uzticamus nosacījumus gan jaunajiem, gan tagadējiem klientiem, kuriem aktuāli saņemt ātro īstermiņa naudas aizdevumu ar īsziņas palīdzību.

Lai veiksmīgi noformēt ātro īstermiņa naudas aizdevumu, jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Kā otrs svarīgais nosacījums – kredīta pieteicējam nedrīkst būt iepriekš nokavēti aizdevuma regulārie maksājumi citās finanšu institūcijās vai tāpat arī neievēroti kredītsaistību nosacījumi. Pie smscredit.lv – pirmie kredīti bez maksas!

SMScredit.lv portālā vari ļoti ērti izmantot aizdevuma pieteikšanas instrumentu, kurā norādīt vajadzīgo apjomu un laiku līdz vienam kalendārajam mēnesim – 30 dienas. Pārredzami var aplūkot, kāda summa ir jāatgriež līdz noteiktajam termiņam. Ja esi izlēmis saņemt īstermiņa kredītu ar īsziņas palīdzību, vajag aizpildīt reģistrācijas formu SMScredit.lv vietnē. Pēc reģistrācijas portālā Tev ērtākā brīdī būs iespējams nosūtīt SMS uz telefona numuru 157 un pieteikt SMS ātro kredītu . Pēc sms nosūtīšanas SMScredit.lv darbinieki izvērtēs SMS kredīta pieprasījumu un Tavu parādsaistību vēsturi, lai varētu pārliecināties par Tavām potenciālajām iespējām atgriezt kredītu norādītajā laikā. Ja pieprasījums būs akceptēts, telefonā tiks nosūtīta apstiprinājuma SMS -“Kredīts ir piešķirts!”. Pirmajā SMS ātrā kredīta pieteikšanas reizē iespējams saņemt kredīta summu līdz pat trīs simtiem eiro. Ja tā atmaksāšanas termiņā nebūsi pārkāpis ātrā kredīta atmaksāšanas nosacījumus, nākamajā reizē maksimālā aizdevuma kopsumma būs jau 425 EUR.

SMScredit.lv ir vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs Latvijas teritorijā. Galvenais mērķis ir padarīt finanšu pakalpojumus viegli aizsniedzamus tiešsaistē un pēc izdevības veicināt cilvēku ikdienas kvalitāti, garantējot papildu līdzekļus, lai piepildītu noteiktas vajadzības un sapņus. Par opcijām saņemt SMS naudas aizdevumu internetā ir iespējams uzzināt vietnē SMScredit.lv.

Comments are closed.

Post Navigation