Kā reģistrēties higiēnas kursiem internetā?

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumāMinimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligātas katram, kurš strādā pārtikas uzņēmumā. Piemēram, šo apmācību apguve nepieciešama pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem un citiem .

Tie, kuriem noderīgas , higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, meklēs sev piemērotāko apmācību variantu. Ja gribi higiēnas prasības apgūt ērti un vienkārši, vērts ieskatīties Webapmaciba.lv piedāvājumā. Webapmacība sniedz normatīvajiem aktiem atbilstošas apmācības jebkurā diennakts laikā – gan latviešu, gan krievu valodās. Tādā veidā pārtikas higiēna apgūstama ātri un ērti.

REĢISTRĒJIES UN SĀC MĀCĪTIES JEBKURĀ SEV ĒRTĀ LAIKĀ UN VIETĀ!

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par draudzīgām cenām – 10 EUR. Jāpiemin, ka privātpersonām jāapmaksā arī PVN 20 % apmērā. Mācības noris tiešsaistē un tās noderēs ikvienam, kuram nozīmīga pārtikas higiēna.

Ja vajadzīgs sertifikāts par apmācībām, kuru laikā apgūta pārtikas higiēna, pie Webapmacība to varēsi saņemt ātri  ērti. Ietaupi laiku un līdzekļus – reģistrējies mājas lapā un saņem visus vajadzīgos materiālus, kā arī nokārto eksāmenu ātri.

Vairāk lasi- http://staburags.diena.lv/citas-zinas/reklamraksti/uzziniet-jaunako-par-temu-minimalas-higienas-prasibas-partikas-uznemuma-132668!

Lai pieteiktos apmācībām, vispirms jāreģistrējas kā lietotājam, tad iespējams izveidot firmas kontu. Kad tas izdarīts, jāpiesaka apmācība, ievadot visus prasītos datus par apmācāmajiem.

DAUDZPUSĪGAS APMĀCĪBU TĒMAS UN IZSMEĻOŠI MATERIĀLI

Lai higiēna tiktu apgūta pēc iespējas efektīvāk, Webapmācība piedāvātie pārbaudījumi un materiāli sastāv no trīs daļām – starptestiem, mācību materiāliem un eksāmena. Ja  vismaz piektā daļa no eksāmena atbildēm ir pareizas, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu. Ja eksāmenu neizdodas nokārtot, jāpasūta jauna apmācība par atsevišķu maksu. Kursu laikā tiek apgūtas dažādas tēmas, piemēram, pārtikas drošība un aizsargātība, personāla higiēna, pārtikas higiēna, labas ražošanas prakse, kurā tiek ievērota pareiza higiēna , kā arī citas.

MĀCIES AR GARANTIJU

Webapmācība garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta apmācību internetā, mācību maksas pilnīgu atmaksu 30 dienu laikā, ja apmācības neattaisno pasūtītāja cerības.

Ja sapratīsi, ka apmācības nav piemērotas, 10 dienu laikā pēc apmācību pasūtīšanas sazinies ar firmu, rakstot e-pastu. Vēstulē jānorāda firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā vārds un uzvārds, kā arī lietotāja vārds. E-pastā jāpaskaidro arī tas, kāpēc  apmācība neapmierina. Ja skaidrojums būs saprotams un atbilstošs, Webapmācības atmaksās par mācībām maksāto maksu.

Ja nepieciešams apgūt minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir nozīmīga daudzās iestādēs – uzkrāj zināšanas par to modernā veidā, internetā. Webapmācības – labs variants tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama tikai dažās stundās.

Comments are closed.

Post Navigation