Kādi naudas aizdevumi ir pieejami internetā?

naudas aizdevumsJa ir neplānoti izdevumi, bet iekrājumu nav, viena no iespējām, kā tikt pie nepieciešamajiem naudas līdzekļiem, ir aizdevumi, kurus ērti iespējams noformēt internetā.

Šobrīd strādā dažādi aizdevēji, kuru sortimentā vienkārši piesakāmi aizdevumi. Tieši tāpēc svarīgi apskatīt vairākus variantus, lai atrastu, kuri aizdevumi ir vispiemērotākie. Viena no iespējām, ja gribi aizņemties izdevīgi un droši, ir ViaSMS. Tas ir kredītdevējs, kura piedāvājumā naudas aizdevums visdažādākajām nepieciešamībām.

ĪSTERMIŅA UN ILGTERMIŅA AIZDEVUMI

Ja mazliet pietrūkst līdz algai, izdevīga iespēja ir  naudas aizdevums līdz algai, kas pieejams līdz pat 700 eiro apmērā. Jāatceras gan, ka jaunajiem klientiem maksimālā aizdevuma summa ir mazāka – 350 eiro. Savukārt, aizņemoties otro reizi, summa tiek palielināta līdz 500 eiro.

Savukārt vērienīgāku ieceru īstenošanai noderīgs būs naudas aizdevums līdz pat EUR 1500. Lai kredīta noformēšana būtu vienkāršāka, aizdevējs piedāvā saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz pat 12 mēnešiem. Tā, izvēloties īsāku vai garāku atmaksas termiņu, Tu varēsi sabalansēt savus ikmēneša ienākumus ar izdevumiem. Neatkarīgi no tā, kāda apjoma naudas aizdevums nepieciešams, tas tiks izsniegts bez ķīlas un galvojuma! ViaSMS aizdevumi ļaus saņemt naudu tad, kad tas ir aktuāli!

Līdzīgi kā pie citiem aizdevējiem, arī pie ViaSMS pieejams kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tā ir izdevīga iespēja tiem, kas kredītu noformē pirmo reizi. Saņem sev nepieciešamo kredīta summu un nepārmaksā ne centa! Kredīts bez maksas ir ne vien izdevīgs risinājums, bet arī iespēja iepazīties ar aizdevēja darbību bez riska.

KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOTEIKUMI

Aizdevumi pie ViaSMS noformējami ļoti ērti – mājaslapas kalkulatorā izvēlies vēlamo aizdevuma summu un termiņu. Spied pogu “Saņemt aizdevumu!” un seko norādēm. Ja ViaSMS aizdevumi tiek noformēti pirmo reizi, Tev  jānorāda vārds, uzvārds, personas kods un mobilā tālruņa numurs. Lai būtu pieejams naudas aizdevums, jāatbilst tikai dažām prasībām – jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar labu kredītvēsturi. Pēc tam savā mobilajā tālrunī saņemsi īsziņu ar aktivizācijas kodu. Tas būs jāieraksta īpašā ailītē ViaSMS mājas lapā. Lai pabeigtu reģistrēšanos , Tev jāpārskaita EUR 0.01 uz ViaSMS kontu. Tā aizdevējs visdrošākajā veidā uzzinās Tavu bankas kontu. Ņem vērā, ka reģistrācijas maksu ir jāiemaksā tikai vienreiz – pirmreizējās reģistrācijas laikā. Lai aizņemtos atkārtoti, jāpiesakās no sava klienta profila ViaSMS mājaslapā vai arī jānosūta īsziņa ar kredīta pieprasījumu.

ViaSMS aizdevumi – Taviem dzīves plāniem. Aizdevumi ir labs risinājums arī tad, ja nauda nepieciešama steidzami – uz norādīto bankas kontu naudas aizdevums tiks pārskaitīts 15 minūšu laikā.

 Aizdevumi – tā ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas izvērtē kredīta vajadzību un savas iespējas to atmaksāt.

Comments are closed.

Post Navigation