Kāpēc izdevīgi izvēlēties banketu krēslu nomu?

leksima_1196_1214385738Banketu krēslu noma. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs būsiet drošs par to, ka nepieciešamais krēslu skaits būs pieejams nepieciešamajā laikā un vietā. Šis pakalpojums sniedz iespēju samazināt vajadzīgās banketa vai viesību organizēšanas izmaksas un citus nepieciešamos resursus. Pie uzņēmuma Akurāts iznomājami ne tikai banketu krēsli, bet arī pārējais pasākumu mēbeļu un aprīkojuma komplekts un tā transportēšana un montāža.

Krēsli, kas pieejami pie SIA  Akurāts ir ļoti vienkārši – sēdekļi ir melni ar gaiši pelēku metāla rāmi. Sēdekļus var lietot dažādos gadījumos – to izskats ir ļoti glīts un vienkāršs. Jums nebūs nepieciešams pievērst īpašu telpas iekārtojuma saskaņošanai. http://akurats.lv/aprikojums/banketu-kresli/

Pasākumu aprīkojuma un mēbeļu servisa kompānijas Akurāts nodrošinātā banketu krēslu noma:

•Noderēs dažādu banketu un svinību organizētājiem;

•Samazina pasākuma organizēšanas izmaksas;

•Pasākuma rīkošana ir vieglāka.

SIA Akurāts izīrētajiem sēdekļiem ir ļoti vienkāršs dizains, pateicoties kam, sēdekļus var izmantot jebkuram pasākumam. Krēsli ies klāt praktiski jebkam, papildus tam jums ir iespēja izīrēt arī īpašus apvalkus īpašas atmosfēras radīšanai,tas nozīmē, ka krēslu un interjera salāgošana būs patiešām viegla.

Kompānijas Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma sniegs iespēju jums pamazināt banketu un viesību organizēšanas izdevumus. Rīkojot pasākumu, visvairāk raižu un izdevumu sagādā vajadzīgā banketa vai svinību aprīkojuma un mēbeļu noorganizēšana. Ja izvēlaties aprīkojumu nomāt, to nav nepieciešams pirkt. Mēbeļu un aprīkojuma īre sniedz iespēju arī atbrīvoties no izmaksām par tā uzglabāšanu. Jums būs jāmaksā vienīgi par laika posmu, uz kuru jums sēdekļi vajadzīgi.

Tā kā SIA Akurāts piedāvā ne tikai banketu sēdekļus, bet arī citu banketiem un dažādām viesībām nepieciešamo aprīkojumu un mēbeles, it viss jums vajadzīgais, sēdekļi, galdi, nojumes un pat dekorācijas, būs iznomājami vienā vietā. Pasākuma organizēšana ir krietni vieglāka. Papildus pasākuma organizatoriem ir iespējama arī aprīkojuma un mēbeļu transportēšana uz vajadzīgo vietu, kā arī profesionāļu veikta montāža pirms un pēc pasākuma.

Comments are closed.

Post Navigation