Kartingi- lieliska dāvana!

kartingiTuvojas svētki un vajadzīga dāvana, bet jau sen garlaicīgas šķiet vienveidīgās dāvanas, kas pēc tam krāj putekļus plauktos? Lieliska iespēja ir uzdāvināt kādu piedzīvojumu – ko tādu, kas sagādās patiesi spilgtas emocijas.

DāvanuServiss.lv ir aizraujošo dāvanu eksperts, jo piedāvā  neskaitāmas piedzīvojumu dāvanu idejas visām gaumēm .

 Ja vēlies ātrumu izbaudīt arī ziemā, kad zemi klāj sniegs, tad ļaujies šai ziemas burvībai ar sniega motociklu! Baudi ziemas priekus izbraucienos ar sniega motociklu pats vai uzdāvini šādu iespēju kādam citam! Brauciens ar sniega motociklu prieku sagādās gan vīriešiem, gan arī azartiskām, aktīvām braucējām – sievietēm.

Uzzini vairāk- http://www.davanuserviss.lv/davana/kartingi!

Vēl viena iespēja, kā gūt elpu aizraujošas izjūtas – brauciens ar bobsleju! Laižoties lejā pa Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi, ikviens izbaudīs šī sporta veida patieso burvību! Brauciens notiek kopā ar instruktoru, kurš parūpēsies par  drošību un aktivitātes kvalitāti, izbraucot sarežģītās trases virāžas. Jāpiemin, ka bobā kopā ir paredzētas 3 vietas, tāpēc tā var būt laba izklaide draugu lokā!

Vēl viena ziemai raksturīga izklaide ir izbrauciens ar kamanām. Lai visiem brauciena laikā būtu silti, pieejami pončo, pižiki, segas un silti cimdi. Īsti ziemīgas sajūtas nodrošinās tējas vai karstvīna un piparkūku baudīšana meža pļavā. Izbaudi skaistos mirkļus !

Interneta veikalā DāvanuServiss.lv atradīsi interesantas idejas dāvanām dzīves īpašajos notikumos. Piemēram, ielūkojies mājas lapas sadaļā – dzimšanas dienas dāvanas – un vairs nebūs jādomā, kā pārsteigt gaviļnieku! Šeit atradīsi idejas, kas piemērotas dažādām gaumēm!

Ja vajadzīga dāvana kādam, kuram prieku sagādā rūpes ne tikai par skaistumu, bet arī par veselību, laba iespēja būs kriosauna. Jāpiebilst, šāda dāvana noteikti patiks arī jaunajām māmiņām, jo kriosauna labi palīdz atgūt figūru pēc dzemdībām, mazina kāju tūsku, kā arī mazina nogurumu, sekmējot organisma atjaunošanos un vispārējo nostiprināšanu.

Arī, ja nepieciešamas dāvanas bērniem, vērts ieskatīties DāvanuServiss.lv piedāvājumos! Bērni ir zinātkāri un labprāt dāvanā saņem ne tikai rotaļlietas vai datorspēles, bet ir priecīgi arī iegūt jaunas prasmes un  aizraujošu pieredzi, piemēram, apmeklēt ekskursijas, zīmēšanas un gleznošanas kursus. Un kur vēl braucieni ar bagijiem, velomobīļiem vai aizraujošā traukšanās pa rodeļu trasi…

DāvanuServiss.lv būs īstā vieta, ja meklē interesantas dāvanas, kas neatstāj vienaldzīgu. Izvēlies saņēmējam atbilstošāko dāvanu vai uzdāvini izvēles brīvību kopā ar kādu no DāvanuServiss.lv dāvanu komplektiem. Lai svētki izdodas!

Comments are closed.

Post Navigation