Kas ir apaļo banketu galdu īre pie SIA Akurāts?  

galdu nomaJa pasākumu rīkotājiem nepieciešams aprīkojuma komplekts dažādu pasākumu sarīkošanai, izvēlieties uzņēmuma Akurāts sniegtos pakalpojumus. Pie uzņēmuma Akurātstiek nodrošināta arī banketu galdu noma – labākais variants vērienīgām viesībām un pasākumiem. Aprīkojuma īre ir tiešām ērts veids, kā nodrošināt, ka vajadzīgajā vietā un laikā būtu pieejams nepieciešamais galdu daudzums. Jums nebūs nepieciešams ne aprīkojumu pirkt, ne prātot par to, kur galdus turēt.

Kompānijas Akurāts izstrādātais produkts banketu galdu noma ir izstrādāts, lai svinību sarīkošana kļūtu krietni vieglāka un prasītu mazāk resursu. Svarīgākās banketu galdu īres pozitīvās iezīmes ir:

•   Aprīkojums noderēs ikvienam pasākumam;

•   Aprīkojumu pasākumam nav nepieciešams pirkt;

•   Nav jāuztraucas par galdu un cita aprīkojuma piegādāšanu un montāžu

 Akurāts iznomātie apaļie galdi lieliski derēs gan viesībām, gan grezniem mielastiem, gan pārējiem pasākumiem. Galdiem ir neuzkrītošs, kā arī patīkams izskats – virsma ir apļa formas, gaišā koka krāsā un to karkass ir tumšā metāla krāsā. Atkarībā no vajadzības, jums ir iespēja atlasīt kādu no diviem galdiņu izmēriem – galdu diametrs var būt 153 vai 183 centimetrus garš.

Lai jūsu viesiem nevajadzētu stāvēt, bez banketu galdiņiem, ir iespējams īrēt arī aprīkojumu sēdēšanai. Ērti, ka krēslu izskats ir piemērots praktiski ikvienam pasākumam – tie ir melnā krāsā. Akurāts piedāvātie ķebļi ir izgatavoti no mīksta materiāla tāpēc būs tiešām komfortabli arī tad, ja uz krēsliem jāsēž ilgāku laiku. Ja nepieciešams, var izīrēt arī ar galdu pārklājiem saskaņotus krēslu pārklājus.

Banketu galdu noma, kā arī pārējā pasākumu aprīkojuma komplekta īre, ir lieliska iespēja pazemināt banketa vai svinību izmaksas. Vēršam jūsu uzmanību, ka SIA “Akurāts” iespējama nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre. Vienmēr ir iznomājami arī banketu un bāra krēsli, arī parastie galdi jūsu svētkiem- http://akuratspasakums.lv/

Comments are closed.

Post Navigation