KONFERENČU ZĀLES DAŽĀDAM DALĪBNIEKU SKAITAM

Plānojat atpūsties lieliskā vietā netālu no Rīgas? Viesnīca Baltvilla ir Jūsu rīcībā! Viesnīca Baltvilla – tas ir kas vairāk par jauku vietu, kur lieliski atpūsties vienatnē, draugu lokā, ar ģimeni. Mūsu viesnīcā Jums ir pieejami skaistumkopšanas pakalpojumi, lieliskas pastaigas, Baltvilla restorāns, konferenču zāles. Viesnīca piedāvā parūpēties par savu veselību – rehabilitācijas centrs nodrošina tādus pakalpojumus kā sāls terapija, ergoterapija, fizioterapija, sporta nodarbības.

Ja plānojat sava uzņēmuma vai organizācijas vajadzībām organizēt darbinieku pasākumu, konferenci vai semināru, viesnīca Baltvilla būs pareiza izvēle. Mūsu konferenču zāles ļauj sarīkot dažāda līmeņa pasākumus ar atšķirīgu dalībnieku daudzumu. Viesnīcas konferenču zāles aprīkotas ar mūsdienu gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmu, audio un video tehniku, tās pieskaņojamas dažādiem galdu, krēslu izkārtojumam. Pie mums Jūs varēsiet strādāt ļoti ērtā darba vidē, jo visas konferenču zāles izveidotas ar dabisko apgaismojumu, ko sniedz lieli logi ar skatu uz skaistu priežu audzi.

 

REHABILITĀCIJAS CENTRS UN TRENAŽIERU ZĀLE GAN PIEAUGUŠAJIEM, GAN BĒRNIEM

Viesnīcā atvērts rehabilitācijas centrs, kurā apmeklētājiem pieejams plašs pakalpojumu spektrs – fizioterapija, ārstnieciskā masāža, fizikālās terapijas procedūras un daudz kas cits kā pieaugušajiem, tā bērniem. Mūsu rehabilitācijas centrs rūpējas arī par veselības profilaksi, tādēļ tajā tiek piedāvātas dažādas sporta nodarbības, piemēram, pilates, joga iesācējiem, aerobika, topošo māmiņu vingrošana. Rehabilitācijas centrs, kuru izveidojusi viesnīca Baltvilla, ir daļa no kopējā kompleksa, kurā ietilpst arī konferenču zāles, Baltvilla restorāns.

Vairāk uzzini- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/sporta-centrs/trenazieru-zale/!

FIZIOTERAPIJA JŪSU VESELĪBAI

Fizioterapija palīdz ārstēt saslimšanas, kas ir saistītas ar kustību traucējumiem, kaulu, saišu, muskuļu un locītavu problēmām. Fizioterapija ir vajadzīga pie sirds un asinsvadu slimībām un plaušu saslimšanām, lai normalizētu elpošanu, līdzsvarotu sirds darbību un atjaunotu cilvēka fizisko izturību. Fizioterapija, kuru nodrošina viesnīca Baltvilla, ļaus Jums mazināt ikdienas steigā izveidojušos saišu un muskuļu saspringumu, ļaujot tikt vaļā no sāpēm, locītavu problēmām un diskomforta. Mūsu sniegtā fizioterapija iekļauj arī tādus retāk pieejamus terapijas veidus kā motomed kustību terapija, tredmils, slinga terapija. Pie mums tiek piedāvāta fizioterapija arī bērniem.

BALTVILLA RESTORĀNS – VIDUSJŪRAS VIRTUVE AR STARPTAUTISKĀM NIANSĒM

Baltvilla restorāns ļāuj jaukā gaisotnē baudīt pārsteidzošus, gardus, interesantus ēdienus, kas piederīgi Vidusjūras virtuvei. Viesnīca Baltvilla ļaus baudīt gan lietišķas vakariņas, gan atpūtu draugu lokā, gan romantisku vakaru, jo Baltvilla restorāns sniedz daudzveidīgas maltītes un iespējas.

VIESNĪCA BALTVILLA – IESPĒJAS LABAI LAIKA PAVADĪŠANAI

Viesnīca Baltvilla piedāvā patīkamas laika pavadīšanas un lieliskas atpūtas iespējas ikkatram – gan grupām, gan konferenču un pasākumu dalībniekiem, gan individuāliem viesiem. Apmeklējiet mūsu viesnīcas mājas lapu www.baltvilla.lv un uzziniet visu par visām mūsu veselības uzlabošanas un atpūtas iespējām, kā arī sniegtajiem pakalpojumiem. Izvēlieties augstvērtīgu servisu un rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā!

Comments are closed.

Post Navigation