KREDĪTI PIE VIVUS.LV – AIZŅEMIES IZDEVĪGI

naudas kredītsMūsdienās, kad nebanku kredītu devēju piedāvājums ir ļoti plašs, nepieciešamības gadījumā aizdevumu saņemt ir vienkārši, tomēr ir ļoti būtiski izvēlēties ne tikai izdevīgāko, bet arī drošāko variantu.

Viens no uzticamākiem un iecienītākajiem aizdevējiem Latvijā ir Vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā drošus un izdevīgus kredītus.

Vivus.lv ātrie kredīti pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem , kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Kredīta piešķiršanā būtiska ir arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai. Tas nozīmē, ka nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību vai kavēti kredīta maksājumi citās kredītiestādēs. Tāpat pie kredīta izsniegšanas tiek vērtēts arī ienākumu līmenis – tam jābūt atbilstošam piešķirtajai kredīta summai.

Būtiski, ka ātrais kredīts pie Vivus.lv pieejams līdz pat EUR 1500 apmērā! Tas nozīmē, ka Vivus.lv būs piemērots risinājums arī tad, kad vajadzīgs aizdevums lielāku plānu īstenošanai! Kredīta atmaksas termiņš, savukārt, pieejams līdz pat diviem gadiem.

Kredīts noformējams ērti – viss, kas nepieciešams – interneta pieslēgums, mobilais telefons un bankas konts kādā no Latvijā esošām bankām.

Īpašs piedāvājums gaida Vivus.lv jaunos klientus – pirmās 90 dienas nemaksā neko. Tas nozīmē, ka kredītu varēsi atmaksāt tikai 91. dienā! Protams, būs iespēja kredītu atmaksāt arī ātrāk. Tādā gadījumā būs jāatmaksā pilna kredīta pamatsumma un procenti par kredīta izmantošanas periodu.

Būtiskas ir arī citas priekšrocības – piemēram, ja aizdevumu nav iespējams samaksāt līgumā noteiktajā termiņā, pastāv iespēja atmaksas termiņu pagarināt uz sev vēlamo laiku. Tas ir labs risinājums situācijā, kad radušies neparedzēti sarežģījumi.

Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiek paņemti situācijās, kad vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Tomēr arvien populārāki kļūst arī tā saucamie patēriņailgtermiņa kredīti, kas noderēs tad, ja vēlamā summa ir lielāka.

Svarīgi, ka kredīti pie Vivus.lv saņemami ļoti ātri – apmēram 10 minūtēs. Tādēļ tas būs labs risinājums, ja aizdevums vajadzīgs steidzami. Atliek tikai reģistrēties aizdevēja mājas lapā, pieteikties aizdevumam un gaidīt to savā bankas kontā jau pēc pavisam neilga brīža! Jāpiebilst, ka kredītam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, tomēr kredīta noformēšana notiks kredītdevēja darba laikā.

Katrs no mums var nonākt situācijā, kad steidzami nepieciešams lielāks vai mazāks aizdevums. Šādās situācijās noderīgs būs Vivus.lv kredīts. Tomēr svarīgi ņemt vērā, ka kredīta noformēšana ir atbildība, tādēļ, lai nebūtu liekas problēmas , svarīgi iepazīties ar visiem līguma noteikumiem un izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Comments are closed.

Post Navigation