KREDĪTS BEZ ĶĪLAS UN GALVOJUMA – VIASMS.LV

ātrais kredītsKā zināms, ātrie kredīti ir vienkārši pieejams finansu risinājums, kas nu jau ieguvis arī lielu popularitāti. Ātrie kredīti noderēs dažāda veida situācijās, jo ikvienam var gadīties neparedzēti tēriņi.

Tiem, kas plāno aizņemties pirmo reizi, aktuāls būs jautājums par atbilstošākā aizdevēja izvēli. Izvērtējot aizdevējus, jāņem vērā vairāki kritēriji, piemēram, maksimālā aizdevuma summa, vecuma ierobežojums, procentu likmes, termiņš, kā arī dažādi bonusi. Lai arī šobrīd ātrie kredīti pieejami pie daudziem aizdevējiem, svarīgi izvērtēt visas nianses, ņemot vērā arī to, ka vispiemērotākā izvēle būs uzticams, daudzu iecienīts aizdevējs.

Viens no aizdevējiem, kurš ieguvis lielu popularitāti, ir Viasms. Ātrais kredīts no Viasms būs piemērots dažādās situācijās, jo tas tiek nodrošināts dažādos apmēros, turklāt – ātri un izdevīgi.

Izprotot, ka vajadzības ir dažādas, Viasms piedāvā vairākus aizdevumu veidus. Viens no tiem ir aizdevums līdz algai. Šis aizdevums lieliski piemērots situācijās, kad radušies neplānoti tēriņi, bet līdz algai vēl mazliet jāpagaida. Šis kredīts tiek piešķirts uz laiku līdz 30 dienām. Maksimālā aizdevuma summa, savukārt, aizņemoties pirmo reizi – EUR 200.

Tiem, kam patīk izmantot vēl lielākas priekšrocības, patiks tas, ka pie Viasms pieejams arī sms kredīts. Šis aizdevums noformējamstikai ar vienas īsziņas palīdzību. Jāatceras gan, ka šis pakalpojums pieejams tikai sākot no otrās aizņemšanās reizes.

Naudas aizdevumi pie Viasms pieejami praktiski vienmēr, kad tas visvairāk vajadzīgs – tam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, bet kredīta pieteikuma izskatīšana notiks aizdevēja darba laika ietvaros. Jāpiebilst, Viasms strādā katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Labs bonuss gaida arī tos, kas aizņemas pirmo reizi – pirmais kredīts bezmaksas. Tā ir laba izdevība saņemt sev vajadzīgo naudas summu un nepārmaksāt!

Kā minēts, īstermiņa aizdevumi nav vienīgā Viasms nodrošinātā iespēja. Sortimentā arī naudas kredīts, kas tiek izsniegts uz termiņu no 3 mēnešiem līdz 1 gadam. Maksimālā kredīta summa ir EUR 1500.

Ātrie kredīti internetā ir lielisks risinājums dažāda veida situācijās, būtiski ņemt vērā, ka ikviens kredīts ir atbildība, tādēļ būtiski izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Ja esi izlēmis par labu Viasms aizdevumam, ieskaties viasms.lv. Turpat varēsi arī pieteikties sev interesējošam aizdevumam.

Comments are closed.

Post Navigation