Kredīts bez ķīlas

ātrais kredītsIr divu veidu cilvēki, kuriem nav problēmu saņemt kredītu. Pirmie ir cilvēki ar regulāriem un pietiekoši lieliem ienākumiem, turklāt oficiāliem. Šādi cilvēki visbiežāk izvēlas savām vajadzībām visatbilstošāko kredītu – iegādājas nepieciešamās preces līzingā vai paņem patēriņa kredītu vai kredītkarti, lai norēķinātos par dažādiem pakalpojumiem. Šādiem cilvēkiem kredītus labprāt piešķir bankas. Otrie ir cilvēki, kam pieder vērtīgi kustamie vai nekustamie īpašumi, piemēram, automašīna, dzīvoklis vai māja, dārglietas, vērtspapīri. Šiem cilvēkiem kredītus piedāvā kompānijas, kas izsniedz kredītus pret ķīlu. Ja pirmajā gadījumā kā garantija tam, ka kredītu atdosi, ir ienākumi, tad otrajā gadījumā aizdevējam ir tiesības atņemt tavu īpašumu, ja kredītu neatdot.

Bet ko iesākt cilvēkiem, kam nav oficiālu ienākumu, kā arī nepieder nekādi vērtīgi īpašumi, bet nepieciešamība pēc kredīta ir? Te lieliski noderēs kādas ātro kredītu kompānijas piedāvātie kredīti. Ātros kredītus Latvijā piedāvā vairākas kompānijas, piemēram, Smscredit. Izskatot tavu ātrā kredīta pieteikumu, Smscredit nepārbaudīs, cik lieli un regulāri ir tavi ienākumi, nepārbaudīs, vai tie ir oficiāli, kā arī neliks neko ieķīlāt. Līdz ar to ātrais kredīts ir lieliska iespēja saņemt nepieciešamo summu personām, kas neatbilst banku un citu kredītdevēju prasībām.

Ātrais kredīts ir lielisks risinājums arī tādos gadījumos, ja nepieciešamā naudas summa ir neliela vai arī ir nepieciešams īstermiņa kredīts. Šādos gadījumos nav vēlēšanās pavadīt daudz laika, kas nepieciešams, lai pieteiktos kredītam bankā. Ātrais kredīts ir arī praktiski vienīgais risinājums gadījumos, ja nepieciešams kredītu saņemt patiešām ātri. Smscredit ātro kredītu ir iespējams saņemt 15 minūšu laikā, turklāt jebkurā dienā, arī brīvdienās vai svētku dienās, un jebkurā vietā, jo pašam nebūs nepieciešams apmeklēt Smscredit biroju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation