Kredītvēsturei jābūt pozitīvai, pretējā gadījumā naudas aizdevums var netikt piešķirts

 

naudas aizdevums

Naudas aizdevums – kādās situācijās to izmantot?

Budžeta plānošana ir ļoti noderīgs veids, kā pārvaldīt savas finanses. Un tomēr ne vienmēr visu izdodas ieplānot un rodas dažādi papildus izdevumi. Kā rikoties? Viena no iespējām ir naudas aizdevums. Jāpiebilst gan, ka tas nav risinājums vienmēr – pirmkārt, naudas aizdevums paredzēts neparedzētu situāciju risināšanai, otkārt- to vajadzētu izmantot tikai tad, ja ir atbilstoša maksātspēja.
Tik pat nozīmīgs faktors ir arī kredītņēmēja kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai, pretējā gadījumā naudas aizdevums var netikt piešķirts. Tas ir arī loģiski – ņemot vērā, ka naudas aizdevums tiek izsniegts ar atvieglotiem nosacījumiem, kredītvēsture ir viens no garantiem, ka aizdevums tiks atdots laikā.
Tāpat jāpiemin arī vecuma ierobežojums – pārsvarā aizdevumi tiek izsniegti uz 20 gadiem. Taču ir arī aizdevēji, pie kuriem kredīta aizdevums ir no 18 gadiem vai no 19 gadiem.
Lēmums par kredītu izsniegšanu no 20 gadiem balstīts uz kredītkompāniju vēlmi sekmēt pārdomātu kredītu ņemšanu.

Kad par atbildi var kļūt īstermiņa kredīts?

Aizdevumi pieejami dažādos apmēros – pieejami gan īstermiņa, gan ilgtermiņa kredīti. Taču, kuru no tiem izvēlēties? Tas lielā mērā atkarīgs no tā, kāds ir vēlamais atmaksas termiņš un summa. Piemēram, ja nedaudz pietrūkst līdz algai un esi drošs, ka aizdevumu spēsi atdot 30 dienu laikā, var noderēt īstermiņa aizdevums. Savukārt, ja summa ir tāda, ko nevari atmaksāt no nākamās algas, jāizvēlas patēriņa kredīts. Tādā veidā iespējams realizēt lielākus plānus – atkarībā no izvēlētā aizdevēja tas var tikt piešķirts pat dažu tūkstošu apmērā.

Ātrais aizdevums ir atbildība

Naudas aizdevums ir mūsdienām atbilstošs risinājums, taču pirms tam nepieciešams izvērtēt savas iespējas. Aizņemies tikai tad, ja esi drošs, ka aizdevumu varēsi atmaksāt laikus.

Comments are closed.

Post Navigation