Kur rīkot konferenci?

Viesnīca „Baltvilla” ir daudzfunkcionāla – tajā atrodami ne vien numuriņi, bet arī konferenču telpas, kā arī viss vajadzīgais spa atpūtai. Tāpēc, kad grasāties rīkot konferences vai vienkārši labi pavadīt laiku, šī viesnīca spēs sniegt visu, kas vajadzīgs.

DAŽĀDU IEKĀRTOJUMU KONFERENČU TELPAS PIEEJAMAS BALTVILLA.LV

Konferenču norisei nepieciešamas piemērotas konferenču telpas. Šādu iespēju sniedz arī „Baltvilla” – šeit atrodas trīs konferenču telpas, un plašākā no tām spēj uzņemt līdz pat 100 cilvēkiem. Tādējādi piemērotas konferenču telpas šeit var nomāt arī lielas konferences rīkotājs. Jāpiebilst arī, ka šīs konferences zāles iespējams pielāgot konkrētām vajadzībām, apgādājot ar vajadzīgo aprīkojumu, kā arī mēbeļu izvietojumu. Un, ņemot vērā, ka konferenču telpas atrodas ēkas pirmajā stāvā, tās pilnībā pieejamas arī personām, kurām ir kustību traucējumi.

Uzzini vairāk- https://www.baltvilla.lv/konferences/telpas/!

KONFERENCES VAR PADARĪT PAR ĪPAŠĀM AR KVALITATĪVU SERVISU

Nozīmīgi arī, kur ir konferences norises teritorija. Šādā aspektā „Baltvilla” noteikti minama kā viena no piemērotākajām vietām, kur organizēt konferences – tā atrodas 15 km attālumā no Rīgas, taču apkārtējā daba iepriecinās ar priežu audzēm un apkārt esošo klusumu. Paralēli konferences telpai varat pasūtīt kādu no uzkodu veidiem konferences pārtraukumā, maltītes, relaksāciju spa vai trenažieru zālē, kā arī nakšņošanu viesnīcas apartamentos. Lieki piebilst, ka visas zāles, kur norit konferences, sevī ietver ērtas mēbeles un mūsdienīgas tehnoloģijas.

SPA PIEDĀVĀJUMI — ATPŪTIETIES NO IKDIENAS STEIGAS

Paralēli visam iepriekš minētajam „Baltvilla” servisa piedāvājumā ietilpst arī daudzveidīgi spa piedāvājumi. Kad gribat izjust nepieredzētas izjūtas, spa piedāvājumi ir pareizā vieta, kur ielūkoties. Lai vairotu daudzveidību, „Baltvillā” piejami vairāku variantu spa piedāvājumi, tostarp spa konkrētām ķermeņa zonām, spa diviem un spa procedūras ar īpašiem rituāliem. Bet pēc tam, kad izbaudīti spa piedāvājumi, iespējams nogaršot atveldzēties vai paēst restorānā, kā arī, noīrējot numuriņu, turpināt baudīt mierpilnu atpūtu omulīgajās viesnīcas telpās.

KONFERENČU NORISEI JĀNOMĀ KONFERENČU ZĀLES

Bez konferenču zāles aizvadīt konferenci nevar. Dažādo ietilpību konferenču zāles, kas pieejamas nomai „Baltvillā”, ir aprīkotas ar visu vajadzīgo. Taču konferenču zāles nav vienīgā konferenču sastāvdaļa, kas ietilpst „Baltvilla” pakalpojumu klāstā. Papildus jau visam augstākminētajam, konferences rīkotājiem iespējams nomāt bāra telpas ar patīkamu atlaidi. Pēc konferenču zāles izmantošanas, iespējama arī vīna degustēšana. Lai viss norisinātos ērtāk, tiek piedāvāts „All inclusive” piedāvājums, kurā ietverta nakšņošana un pusdienas, launags vai vakariņas ar izdevīgiem nosacījumiem.

Tātad – ja Jums nepieciešama konferences telpa vai arī vēlaties izbaudīt veldzējošu spa procedūru, neaizmirstiet, ka „Baltvilla” spēs nodrošināt Jūsu vēlmes. Nāciet uz vietni www.baltvilla.lv, lai iepazītos ar šīm iespējām jau tūlīt!

Comments are closed.

Post Navigation