KVALITATĪVA TELŠU, GALDU, KRĒSLU UN CITA APRĪKOJUMA ĪRE – AKURATSPASAKUMS.LV      

telšu noma akuratspasakumsIkvienam pasākumam – vai tās būtu tuvojošās Ziemassvētku vai gadumijas balles, vai kāzas, dzimšanas dienas svinības, bankets vai jebkas cits – vienmēr nepieciešams inventārs. Nomas pasākumu inventārs ir vienmēr kvalitatīvs, labā vizuālajā un tehniskajā stāvoklī, bet pērkot, vienmēr rodas problēmas – kur to uzglabāt, kā pienācīgi kopt? Šie iemesli lielai daļai cilvēku liek izvēlēties pasākumu aprīkojuma nomu. Šādu iespēju piedāvā arī  Akuratspasakums.lv.  Papildus inventāra nomai, lielāko daļu pasūtījumu uzņēmuma speciālisti arī piegādā, montē un demontē. Tās nomas preces, kuras ir viegli uzstādāmas, iespējams montēt un demontēt arī pašiem iznomātājiem, tomēr lielāko daļu uzstāda akuratspasakums.lv darbinieki, jo ir jāzina, kā pareizi inventāru uzstādīt.

Lai būtu droši, ka pasākumu nesabojās sliktie laika apstākļi, lietderīga būs telts noma. Teltis atšķiras gan pēc izmēriemun formas, gan pēc specifikācijas. Izmēri variē lielā amplitūdā – sākot no 9 līdz 1500 kvadrātmetriem.

Nojumes noma – parocīgs variants, kuru izmanto dažāda mēroga pasākumos – piemēram,  pilsētas vai Dziesmu Svētkos, festivālos un citviet. Ņemot vērā katra konkrētā pasākuma specifiku un citus faktorus, arī telts vai nojumes nomas izmaksas ikreiz atšķirsies. Vislabāk  izmaksas uzzināt, sazinoties ar Akuratspasakums.lv komandu.

Savukārt, ja aktuāla galdu noma , uzņēmums piedāvā izīrēt klasiskos apaļos banketu galdus Tāpat izvēlei arī cita veida galdi, kas papildinās visu veidu pasākumus.

Vajadzīga arī krēslu noma? Akuratspasakums.lv nodrošina arī to! Jūs varat iznomāt 3 veidu krēslus: melnus, viegli pārvietojamus krēslus; banketu krēslus; vai gaumīgus bāra krēslus, tāpēc varēsiet atrast piemērotu variantu ikvienam pasākumam.

Galdu un krēslu noma – labs risinājums ikreiz, kad nepieciešams noteikta veida galdi un krēsli.

Ja vajadzīga saliekamā skatuve, Akuratspasakums.lv piedāvājumā ir piecu dažādu izmēru , augstumu un celtspējas saliekamās skatuves. Jāpiebilst arī, ka skatuves augstums ir regulējams.

Ja rīkojat sarīkojumu ar sēdēšanu pie galdiem, noderīgi būs galdi un soli. Lai pasūtītu vajadzīgo daudzumu, rēķinieties, ka pie viena galda ērti var justies 8 personas, t.i. pa 4 cilvēkiem katrā galda pusē. Galdu un solu salikšanu var veikt gan firmas darbinieki, gan klienti paši. Galdu un krēslu salikšana ir veicama viegli un samērā ātri, jo metāla konstrukcijas kājas gan galdam, gan krēsliem fiksējas ar klipšiem.

Akuratspasakums.lv piedāvātās apgaismes lampas – efektīvs risinājums ikvienā pasākumā. Piedāvājumā arī citi gaismas sistēmu risinājumi – piemēram, gaismas galdi.

Neatkarīgi no tā, kāds pasākums tiek organizēts, Akuratspasakums.lv noteikti ieteiks atbilstošākos risinājumus. Izmantojot pakalpojumu telšu noma, varēsiet izvēlēties ne vien vēlamā izmēra un formas telti, bet arī būt drošs par to piegādi, montāžu un demontāžu – par to parūpēsies Akuratspasakums.lv darbinieki. Kvalitatīvas teltis un nojumes, paklāji, skatuves, apgaismojums, galdu un krēslu īre, kā arī daudz kas cits – ieskaties akuratspasakums.lv. Gatavojoties svētkiem, pavadi laiku bez liekām pūlēm!

Comments are closed.

Post Navigation