KVALITATĪVAS KANVAS UN MŪSDIENĪGUS RISINĀJUMUS MEKLĒ CANVASWAY.COM

canvasway-kanvaKatras telpas interjeram sevišķu noskaņu piešķirs gaumīga kanva. Kanva – tā pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas uz kvalitatīva auduma, izmantojot augstas kvalitātes speciālas krāsas – tādā veidā nodrošinot ilgu kalpošanu. Kanvas tiek uzvilktas uz dažāda izmēra rāmjiem, kas pēc tam ir ērti piestiprināmi pie sienas.
Ja esi iecerējis interjeru izdaiļot ar skaistu kanvu vai pasniegt to kā dāvanu kādam svētkos, vērts ielūkoties canvasway.com piedāvājumos! Canvasway.com piedāvājumu klāstā ne vien jau gatavas kanvas, bet arī izdevība tās izgatavot pēc individuāla pasūtījuma.

Canvasway.com strādā tikai ar augstas kvalitātes materiāliem , nodrošinot izcilu rezultātu. Kā minēts, ikvienam pastāv vairākas izvēles iespējas – izvēlēties savu mīļāko fotogrāfiju no fotoalbuma un pārvērst to oriģinālā mākslas darbā, kas iepriecinās ne tikai tuviniekus, bet arī ciemiņus, vai arī izvēlēties kādu no jau gatavajām kanvām – tās var aplūkot canvasway.com galerijā.

Vēlotos pasūtīt kanvu, būtisks jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit jāpiemin, ka tā atkarīga no dažiem faktoriem – kā piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas veida. Vislabāk kanvas izmaksas var uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com.

Vēlies uzdāvināt kanvu, bet nespēj izvēlēties piemērotāko? Uzdāvini dāvanu karti! Tā ir iespēja kartes saņēmējam pašam izvēlēties, kura kanvas glezna viņam ir vistīkamākā. Pēc dāvanas kartes apmaksas, adresāts to saņems elektroniski – savā e-pastā. Tajā būs atrodams unikāls dāvanu kartes numurs, kurš būs jānorāda, kad dāvanu kartes saņēmējs izlems to izmantot.

Kanvas izgatavošana ir uz augstas kvalitātes auduma, kas nodrošina to, ka bilde būs piesātināta arī vairākus gadus pēc tās tapšanas.

Kanvas gleznas top izgatavotas aptuveni 1līdz 2 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Savukārt to piegāde notiek 2 – 5 dienu laikā – atkarībā no piegādes adreses. Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izveides laikam un piegādei, kanva var kļūt par pārsteidzošu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja pasūtījums tiek veikts burtiski beidzamā brīdī.
Iepriecini sevi un pārsteidz viesus ar brīnišķīgu mākslas darbu no canvasway.com.

Comments are closed.

Post Navigation