Kvalitatīvi projektori pie 1a.lv

projektori interna veikalā 1a.lvVēlaties iegādāties projektoru? Izvēlieties interneta veikalu 1a.lv! Tur pieejami kvalitatīvi labāko un zināmāko ražotāju projektori par lieliskām cenām. Jāpiebilst, ka preču izvēle un iegāde ir patiešām ērta un vienkārša, turklāt veikalā ir pieejams plašs preču piedāvājums – jūs varat izvēlēties starp vairāk nekā 60 dažādiem projektoriem.

Interneta veikalā 1a.lv ir pieejami šādu ražotāju projektori:

  • Benq;
  • Dell;
  • Epson;
  • Hitachi;
  • Optoma;
  • Viewsonic.

Projektoru cenas ir no gandrīz 200 līdz pat apmēram 1500 latiem. Cena ir atkarīga no dažādiem rādītājiem: gan ražotāja, gan tehniskajām iespējām un funkcijām. Projektori viens no otra atšķiras ar dažādiem rādītājiem, piemēram, izšķirtspējas, attēla spilgtuma, pielietotās tehnoloģijas un citiem.

Piemērotu risinājumu pie 1a.lv atradīs ikviens, neatkarīgi no mērķa, kam projektors ir nepieciešams. Veikalā pieejami vairāk nekā 60 dažādi projektori, kas ir piemērot, gan mājas kinozālēm, gan tuvajām projekcijām, gan birojam, piemēram, prezentācijām semināros, sapulcēs un konferencēs. Pieejami arī projektori ar iebūvētajiem skaļruņiem, kā arī projektori bez skaļruņiem.

Papildus projektoriem 1a.lv piedāvā arī tiem nepieciešamo aprīkojumu, piemēram, lampas, ekrānus, somas un citu. Ļoti plašā klāstā ir pieejami projektoru ekrāni – iespējams izvēlēties starp vairāk nekā 50 dažādiem ekrāniem. To cena ir sākot no 38 latiem un tie atšķiras ar izmēriem, formu un citiem rādītājiem. Pieejami gan grīdas, gan griestu, gan sienu ekrāni.

1a.lv sadarbojas ar lielākajiem preču vairumtirgotājiem un piegādātājiem, sniedzot iespēju iegādāties patiešām kvalitatīvas preces par vienām no zemākajām cenām Latvijā. Tāpat veikals bieži piedāvā dažādas akcijas, atlaides un īpašos piedāvājumus, kas sniedz iespēju veikt patiešām izdevīgus pirkumus.

Tā kā 1a.lv piedāvā preces internetā, jums pat nebūs jādodas uz veikalu, lai tās iegādātos. Iepazīties ar piedāvājumu un veikt pasūtījumu jūs varat jebkurā sev izdevīgā laikā no jebkuras vietas, kur ir pieejams interneta pieslēgums. Lai preces saņemt būtu ērti un izdevīgi ikvienam, 1a.lv piedāvā vairākus tos saņemšanas veidus: preces izņemšanu 1a.lv birojā Rīgā vai kādā no DPD Paku bode preču saņemšanas punktiem visā Latvijā un piegādi uz jūsu norādītu adresi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation