Labākā auto apdrošināšana un zemākās cenas- iizi.lv

kasko kalkulatorsKatrs autovadītājs zina, cik cik svarīgi ir apdrošināt auto. Ja arī Tev būtiska auto apdrošināšana, ieskaties iizi.lv piedāvājumā, kur iegādājama gan izdevīga octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti var noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa likums paredz, ka katram transportlīdzekļa īpašniekam vai tā tiesīgam lietotājam ir obligāti jābūt apdrošinātam ar Octa . Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa apdrošināšanas transportlīdzeklim nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. To, cik izmaksās Octa polise, nosaka vairāki kritēriji, piemēram, transportlīdzekļa veids, masa un vecums.

APDROŠINĀŠANAS KĀRTĪBA

Octa likums nosaka, ka apdrošināšanas prēmija tiek aprēķināta , ņemot vērā transportlīdzekļa veidu, tipu, piederību, tā lietošanas mērķi, kā arī ņemot vērā šajā likumā noteiktās pamatprēmijas un koeficientus. Octa likums paredz, ka apdrošināšanas prēmijas nosaka Ministru kabinets. Būtiski piebilst, ka Octa likums nosaka – ceļu satiksmes negadījumā cietušās trešās personās veselībai nodarītais zaudējums ir zaudējums, kas saistīts ar cietušā ārstēšanu, pārejošu darbnespēju, cietušā darbspēju paliekošu zudumu vai cietušā nāvi.

Vairāk lasi- http://staburags.diena.lv/citas-zinas/reklamraksti/kasko-kalkulators-interneta-iespeja-pasutit-auto-apdrosinasanu-tiessaiste-134119!

KASKO KALKULATORS – VEIKSMĪGĀKAI IZVĒLEI

Otrs auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta , bet jāņem vērā- ja transportlīdzeklis iegādāts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir nepieciešama obligāti. Kasko apdrošināšana nodrošina to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas gadījumā. Kasko apdrošināšana pieejama ne vien vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas auto.

Iizi.lv var nopirkt arī Kasko. To visvienkāršāk palīdzēs veikt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un vienkārši palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma cenu. To iespējams izdarīt, ievadot dažus datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu un citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra iespēja iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

IIZI.LV PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ CITA VEIDA APDROŠINĀŠANA

Iizi.lv atlīdzību nodaļa darbojas jau vairāk kā 5 gadus, uzņēmuma atlīdzību eksperti ir profesionāļi savā jomā un visas darbības veic Tavās interesēs. Turklāt piedāvājumā ne vien Octa polise un Kasko. Iizi.lv ir piemērots variants arī tad, ja vēlies apdrošināt savu nekustamo īpašumu, ceļojumu vai nodrošināties pret nelaimes gadījumiem. Atlīdzību nodaļas eksperti darbojas komandā ar brokeriem, lai kopīgi atrastu risinājumus Tavām vajadzībām, novēršot vai samazinot pastāvošos riskus, kurus pilnībā nav iespējams kontrolēt un izvairīties no tiem. Ikviens apdrošinātāja klients saņem konsultācijas un skaidrojumu par noslēgto apdrošināšanas līgumu, tajā ietvertajiem riskiem un izņēmumiem.

Ja vajadzīga apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko un citi apdrošināšanas veidi tieši Tavām prasībām. Klientu ērtībām arī pieejams ērts Kasko kalkulators un citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošinātāja piedāvājumiem.

Comments are closed.

Post Navigation