Kur pieejams labākais ātrais kredīts?

Ātrais kredītsPašlaik ātrais kredīts Latvijā ir pieejams pie vairāk nekā 10 dažādiem aizdevējiem. Tas kredītņēmējiem sniedz lielisku iespēju izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu, tomēr pamatoti rodas jautājums – kur tad ir pieejams labākais aizdevums? Jūs varat pavadīt vairākas stundas, meklējot labāko un tā arī neatrast. VIA SMS ir risinājums – vienkārši noformējams, īpaši izdevīgs aizdevums ikviena vajadzībām.

Lielākā daļa ātro aizdevēju piedāvā aizņemties līdz dažiem simtiem latu uz laiku līdz vienam mēnesim. Tikai dažas kompānijas piedāvā lielākus aizdevumus un elastīgus atmaksas nosacījumus. VIA SMS piedāvā divu veidu aizdevumus, ļaujot atrast labāko gan personām, kam vajadzīgs pavisam neliels kredīts, gan tiem, kam nauda nepieciešama nedaudz lielāku mērķu sasniegšanai. Aizdevumi atšķiras ne tikai ar apmēru, bet arī ar to atmaksas termiņu.

Ja Jums ir nepieciešams pavisam neliels aizdevums uz laiku līdz 30 dienām, Jums noderēs VIA SMS aizdevums līdz algai. Tā apmērs ir līdz 300 latiem un tas jāatmaksā viena mēneša laikā. Īpaši izdevīgs šis ātrais kredīts ir kompānijas jaunajiem klientiem, jo pirmais aizdevums līdz 150 latiem ir pieejams pilnīgi bez maksas, proti, tam nepiemēro komisijas maksu vai mēneša procentu likmi.

Otrs aizdevums ir naudas kredīts. Tā apmērs var būt no 300 līdz 1000 latiem un atmaksas termiņš ir no trīs mēnešiem līdz vienam gadam. Aizdevums lieliski noderēs lielāku mērķu sasniegšanai, turklāt Jūs varēsiet to atmaksāt pa daļām ilgākā laika posmā. līdzīgs piedāvājums ir pieejams pie ļoti nedaudzām ātro aizdevumu kompānijām.

VIA SMS ātrais kredīts ir pieejams personām, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Ir Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
  • Vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām līgumsaistībām.

Saņemt aizdevumu pie VIA SMS ir ļoti ātri, ērti un vienkārši. Visas nepieciešamās darbības ir iespējams veikt, izmantojot internetu un mobilo tālruni. Parasti tas aizņem vien dažas minūtes. Ātrais kredīts ir pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation