Labākās auto apdrošināšanas polises

Labākās auto apdrošināšanas meklējumos vērts apmeklēt arī iizi.lv. Tur pieejama gan octa polise, gan arī kasko apdrošināšana. Turklāt, ja esi iizi.lv klients, par apdrošināšanas gadījumu vari informēt apdrošinātāju elektroniski. Uzņēmums parūpēsies, lai situācija tiktu atrisināta iespējami ātri un nesagādātu liekus uztraukumus.

Octa likums paredz, ka katram transportlīdzekļa īpašniekam vai tā tiesīgam lietotājam ir obligāti jābūt apdrošinātam ar Octa . Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa transportlīdzeklim nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. To, cik maksās Octa polise, nosaka vairāki faktori, piemēram, transportlīdzekļa veids, izmantošanas mērķis un reģistrācijas vieta.

KO NOSAKA OCTA LIKUMS?

Apdrošināšanas kārtību regulē Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem . Octa likums norāda, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas līgums jeb Zaļā karte.

KASKO KALKULATORS – ĒRTS VEIDS, KĀ IEPAZĪTIES AR APDROŠINĀTĀJA PIEDĀVĀJUMU

Otrs auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta , taču jāņem vērā- ja transportlīdzeklis iegādāts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir vajadzīga obligāti. Kasko apdrošināšana nodrošina to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas gadījumā. Kasko apdrošināšana pieejama ne vien vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas auto.

Ja aktuāla Kasko apdrošināšana, to var iegādāties pie Iizi.lv. Lai iepazītos ar šo piedāvājumu, noderīgs būs īpaši izveidotais iizi.lv Kasko kalkulators. Kasko kalkulators veiks norādīto datu analīzi un aprēķinās individuālo piedāvājumu tieši Tavam transportlīdzeklim. Ja nepieciešama Kasko polise, ieskaties iizi.lv – Kasko kalkulators katrā ziņā sniegs tādu piedāvājumu, no kura nevarēsi atteikties.

IIZI.LV – APDROŠINĀTĀJS, KAM VAR UZTICĒTIES

Iizi.lv atlīdzību nodaļa darbojas jau vairāk kā 5 gadus, uzņēmuma atlīdzību eksperti ir profesionāļi savā jomā un visas darbības veic Tavās interesēs. Turklāt piedāvājumā ne tikai Octa polise un Kasko. Iizi.lv ir teicams risinājums arī tad, ja gribi apdrošināt savu nekustamo īpašumu, ceļojumu vai nodrošināties pret nelaimes gadījumiem. Atlīdzību nodaļas eksperti darbojas komandā ar brokeriem, lai kopīgi atrastu risinājumus Tavām vajadzībām, novēršot vai samazinot pastāvošos riskus, kurus pilnībā nav iespējams vadīt un izvairīties no tiem. Ikviens apdrošinātāja klients saņem konsultācijas un skaidrojumu par noslēgto apdrošināšanas līgumu, tajā ietvertajiem riskiem un izņēmumiem.

Iizi.lv – apdrošinātājs, kam var uzticēties. Izdevīga Octa polise, Kasko un Kasko kalkulators, kā arī citas priekšrocības. Ieskaties, lai uzzinātu vairāk – www.iizi.lv.

Comments are closed.

Post Navigation