LABĀKĀS UGUNSDZĒSĪBAS SISTĒMAS, RISINĀJUMI UN KONSULTĀCIJAS – FN-SERVISS  

drošība fnserviss.lvNav noslēpums, ka ugunsdrošība ir būtisks jautājums ikkatrā uzņēmumā vai iestādē. Ja vēlies parūpēties par ugunsdrošības jautājumiem ar profesionāļu palīdzību, izvēlies uzņēmuma FN-Serviss pakalpojumus.

FN-Serviss sniedz profesionālas konsultācijas ugunsdrošības jautājumos, kā arī pārdod un uzstāda drošības sistēmas.

Kā lieli, tā arī mazi uzņēmumi un iestādes var atrast sev piemērotāko risinājumu- FN-Serviss piedāvā dažāda veida ugunsdrošības sistēmas.

Kā vienu no opcijām var minēt ūdens ugunsdzēsības sistēmas, kas īpaši efektīvs risinājums būs daudzstāvu celtnēs.

Tāpat vērts pieminēt arī aerosola dzēšanas sistēmu, kas ir ne tikai efektīva, bet arī draudzīga videi – tā neveicina globālās sasilšanas efektu.

EFEKTĪVI DROŠĪBAS RISINĀJUMI TAVAM UZŅĒMUMAM

FN-Serviss piedāvājumā arī dažādas signalizācijas sistēmas- piemēram, ugunsdrošības signalizācija. Saskaņā ar likumu, ugunsdrošības signalizācija ir obligāti uzstādāma noteiktās ēku grupās. FN-Serviss saviem klientiem piedāvā 2 veidu automātiskās signalizācijas iekārtas – konvencionālo ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu.

Plašāku informāciju par signalizācijas sistēmām meklē mājas lapā Fnserviss.lv

NEPIECIEŠAMS VAJADZĪGS CIVILĀS AIZSARDZĪBAS PLĀNS? UZTICI TO FN-SERVISS PROFESIONĀĻU KOMANDAI

FN-Serviss nodrošina ne tikai ugunsdrošības pasākumus un signalizācijas sistēmu uzstādīšanu, bet arī nodarbojas ar darba aizsardzību. Tiek piedāvāta darba vides riska novērtēšana, obligāto veselības pārbaužu noteikšana, kā arī dažādi citi pakalpojumi.

Vēl viena iespēja – darba aizsardzības kursi, kuru laikā tiek apgūts viss nepieciešamais, lai pēc tam kursants varētu pildīt darba aizsardzības speciālista pienākumus.

Darba drošības kursi ilgst 60 stundas. To laikā tiek apskatīti visi vajadzīgie pamatjautājumi – kā piemēram, par darba aizsardzību, normatīvajiem aktiem un darba vides riskiem.

 SIA FN-Serviss, atkarībā no uzņēmuma specifikas , nodrošina arī vajadzīgo darba vides iekšējo uzraudzību. Darba vides iekšējā uzraudzība palīdz novērtēt visus iespējamos ar uzņēmuma darbinieku drošību un veselību saistītos riskus, tāpēc neaizstājama katrā uzņēmumā.

Saskaņā ar likumu, civilā aizsardzība ir obligāta prasība objektos, kas klasificējami kā paaugstinātas bīstamības ,kā arī tur, kur var vienlaicīgi atrasties vairāk kā 50 cilvēku. FN-Serviss piedāvā īstenot ne tikai civilās aizsardzības plāna izveidi, bet arī tā saskaņošanu ar Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienestu.

Uztici rūpes par uzņēmuma drošību profesionāļiem! Ieskaties www.fnserviss.lv !

http://fnserviss.lv/60-stundas-pamatlimena-kursi-darba-aizsardziba/

Comments are closed.

Post Navigation