Lattelecom digitālā televīzija – lielisks attēls un skaņa tavai izklaidei

Lattelecom digitālā televīzijaLattelecom saviem klientiem piedāvā divu veidu televīzijas – interaktīvo televīziju un virszemes televīziju. Interaktīvā televīzija ir piemērota daudzdzīvokļu māju un citu blīvi apdzīvotu vietu iedzīvotājiem, savukārt virszemes televīzija, tieši pretēji, privātmāju un viensētu iedzīvotājiem, kā arī cilvēkiem, kuri dzīvo mazos ciematos. Turklāt abu televīzijas veidu raidīšanai tiek izmantots ciparu formāts, kas nodrošina lielisku attēla un skaņas kvalitāti, salīdzinot ar analogo televīziju.

Kanālu piedāvājums interaktīvajā televīzijā

Lattelecom interaktīvās televīzijas kanālu piedāvājums ir ļoti plašs. Jau Pamatpakā ir iekļauti trīsdesmit astoņi kanāli, kas spēs apmierināt pat prasīga un daudzpusīga televīzijas skatītāja vēlmes. Pamatpakā ir iekļauti Latvijas televīzijas kanāli, vairāki Krievijas kanāli, filmu un seriālu kanāli, kanāli bērniem, sporta kanāli, populārzinātniskie un informatīvie kanāli, mūzikas kanāli un ziņu kanāli.

TV arhīvs

Bez plašā kanālu piedāvājumu, Lattelecom interaktīvā televīzija piedāvā arī tādas modernas papildus iespējas kā televīzijas arhīvs, iespēja ierakstīt televīzijas pārraides, video noma, iespēja mainīt televīzijas pārraižu audio un subtitru valodu kā arī vairākas citas lieliskas iespējas, kas televīzijas skatīšanos padarīs pilnvērtīgu.

Lattelecom virszemes televīzija

Arī virszemes televīzijas skatītāji tiek nodrošināti ar augstas kvalitātes attēlu un skaņu un plašu kanālu klāstu. Virszemes televīzijas skatītāji var izvēlēties starp vairākām kanālu paketēm, lai nodrošinātu sev nepieciešamo televīzijas kanālu skaitu. Tematisko pakešu klāsts ir pietiekoši plašs, lai apmierināti paliktu visi ģimenes locekļiem, pat ja katra gaume un intereses atšķiras. Arī virszemes televīzijas skatītājiem tiek piedāvāta HD kanālu pakete, kas piedāvā vairākus kanālus (Discovery HD Showcase, Eurosport HD un MTV Live HD) īpaši augstā attēla un skaņas kvalitātē. Virszemes televīzijas skatītājiem tiek piedāvāta arī iespēja skatīties televīziju bez dekodera, ka vien šo iespēju tehniski nodrošina televizors.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation