Lētas Octa Tavam spēkratam – ko ņemt vērā?

OCTANegaidītas situācijas uz ceļa nav nekas neparasts. Lai tas neradītu arī neplānotus tēriņus, vajadzīga octa apdrošināšana. Octa polise atlīdzina zaudējumus trešās personas spēkratam vai veselībai, ja izraisīsi ceļu satiksmes negadījumu
Octa apdrošināšana ir obligātā prasība sauszemes transporta līdzekļiem. Jāielāgo, ka octa polise neatmaksā zaudējumus negadījuma izraisītājiem. Octa apdrošināšana apmaksā, piemēram, citas personas spēkrata remonta izdevumus, kompensāciju, ja pēc negadījuma ar transporta līdzekli pārvietoties vairs nevar, transportlīdzekļa aizgādāšanas izdevumus, kompensāciju avārijām cietušajām personām u.c.

Kādi ir Octa līgumi un kas jāņem vērā, tos iegādājoties?

Octa polise un tās darbības principi galvenokārt ir vienādi vai līdzīgi, tomēr cena gan var būt pat krasi atšķirīga. Bez šaubām, nevienam nav vēlme maksāt vairāk, nekā nepieciešams, tādēļ pirms tam noteikti jānoskaidro, kur iegādājamas lētas Octa. Lai gūtu atbildi uz jautājumu, kur un kā nopērkamas lētas Octa, vispirms jāsaprot, kā veidojas cena. Tā atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, apdrošināšanas sabiedrības nosacījumiem, bonus – malus klases, polises derīguma termiņa u.c. niansēm. Visvieglāk visu aktuālo informāciju iegūt internetā, jo tur pieejama plaša informācija par to, kur un kā nopērkamas lētas Octa polises.
Meklējot, kuras ir lētas Octa polises, noteikti arī jāizvērtē, kāds ir piemērotākais līguma veids. Piemēram, standarta līgums attiecas uz visiem Latvijā reģistrētiem spēkratiem – šī octa apdrošināšana darbojas Latvijā un Eiropas Ekonomikas zonas teritorijā. Tas nozīmē, ka ceļojot šajā zonā, nav vajadzīga papildus polise. Savukārt zaļā karte darbojas valstīs, kas ir Zaļās kartes dalībvalstis: piemēram, Albānijā, Andorā, Bulgārijā, Baltkrievijā, Izraēlā un citviet. Un visbeidzot- robežapdrošināšanas līgums, attiecināms uz transportlīdzekli, kas nav reģistrēts kādā no Eiropas ekonomikas zonas valstīm un šķērso Latvijas robežu.

Kāpēc pirkt octa internetā?

Noformēt Octa polisi ir ērti – visātrāk to izdarīt internetā! Turpat iespējams iegādāties ne tikai lētākās Octa, bet arī labas Kasko polises!
Octa internetā ir laba iespēja tad, kad polisi vajadzīgs nokārtot pēc iespējas ātrāk – tikai dažas darbības datorā un polise jau būs Tavā rīcībā!

Comments are closed.

Post Navigation