Lieliskas cepeškrāsnis ogu pīrāgam!

cepeškrāsnisVasara ir īstais laiks, lai izmēģinātu vislabākās receptes. Taču lieliskam ogu pīrāgam būs vajadzīga karsta cepeškrāsns. Nomaini savu veco cepeškrāsni, apskati interneta veikala 1a.lv piedāvājumu, turklāt jauno sadzīves tehniku tev uz mājām piegādās kurjers.

Interneta veikals 1a.lv ir vairāk nekā desmit gadu darba pieredze. 1a.lv piedāvājumā ir sadzīves, biroja un datortehnika, kā arī apgaismojumam, auto, tūrismam, sportam, skaistumam un bērniem nepieciešamais un ne tikai. Sadarbojoties ar Eiropas vairumtirgotājiem, 1a.lv preces var piedāvāta par visizdevīgākajām cenām. Ja nevari noskatīto atmaksāt vienā reizē, tad izmanto 1a.lv līzinga piedāvājumu.

Cepeškrāsni atradīsi interneta veikalā 1a.lv preču sadaļā ‘’iebūvējamā tehnika’’. Izvēlies cepeškrāsns cenu diapazonu, 1a.lv pieejamas cepeškrāsnis sākot no Ls 107 līdz Ls 731. Izvēlies cepeškrāsni pēc tās ražotāja: AEG, Bosch, Zanussi un citi. Vari atlasīt pēc cepeškrāsns veida: elektriskā, gāzes, elektriskā daudzfunkcionālā, elektriskā tvaika. Pēc vadības tipa un elektropatēriņa.  Vai izvēlies savu cepeškrāsni pēc krāsas un vai citiem kritērijiem, piemēram, maksimālās temperatūras.

AEG BE3013021-M

Interneta veikalā ir plašs AEG cepeškrāšņu piedāvājums. Tās pieejamas cenā no Ls 203 līdz 731. Šobrīd 12 procentu atlaide ir AEG BE3013021-M – 74 l elektriska cepeškrāsns ar konvekciju (riņķveida sildelements). Tās cena ir Ls 243.Maksimālā temperatūra      275 grādi. Cepeškrāsns ir MaxiKlasse un tai ir UNISIGHT vadības displejs. Iegādājoties nomaksā uz 36 mēnešiem, katru mēnesi būs jāmaksā Ls 11.19.

Iespējams īstā cepeškrāsns būs AEG BE7314421M par Ls 335. Daudzfunkcionālajai cepeškrāsnij ir elektroniska skārienjutīga vadība. Tā ir pielāgota 20 cepšanas viediem, tostarp grilēšanai. Cepeškrāsns maksimālā temperatūra 250. Tā ir veidota no nerūsējošā tērauda. Iegādājoties nomaksā uz 36 mēnešiem, katru mēnesi būs jāmaksā Ls 15.43.

1a.lv var norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu vai noformēt pirkumu līzingā. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas 1a.lv piedāvā aizdevumu no Ls 50 līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Līzings ir pieejams 18 līdz 70 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem un arī citu valstu pilsoņiem ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem. Ja pasūtījuma brīdī noskatītā prece ir noliktavā, tā tiks piegādāta divu darba dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv, bet ārpus Rīgas – DPD kurjers. Papildus jautājumiem vai konsultācijām, 1a.lv klientu serviss ir sazvanāms 67428800 vai 29555586.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation