Lieliskas kvalitātes preces Tavam bāram

Iekārtojot bāra telpas, ikviens cenšās, lai visiem viesiem, īpaši pašiem prasīgākajiem, nekā netrūktu. Lai apmeklētājs pilnvērtīgi izklaidētos , ir nepieciešama ne tikai laba mūzika un ēdiens, bet arī praktiska bāra lete un kvalitatīvi banketu krēsli.

Tāpat komfortablai atpūtai kafejnīcā noderēs piepūšamais dīvāns, kas aprīkots ar drošu neslīdošu pārklājumu, pasargās pret nelaimes gadījumiem. Savukārt apaļie galdi palīdzēs uzburt skaistu skatu neatkārtojamiem maltītēm ik dienu, lai visi svinību apmeklētāji būtu apmierināti.

Katrs īpašnieks novērtēs, kā apaļie galdi noderēs gan virtuvē, gan zālē, gatavojot izcilus ēdienus

Apaļie galdi veicinās iespēju parādīt vēl interesantāk gatavoto ēdienu, jo šķīvju izvietojums tiek vienmērīgi salikts visā virsmas platībā. Tādēļ apaļie galdi ir plaši iecienītas ne tikai mājsaimniecībās, bet arī uzņēmumos. Sniedziet sev iespēju ērtāk un praktiskāk apkalpot viesus pie galdiem! Apaļie galdi ir moderns rīks, jo darba galda daļa pat 2 reizes ietaupa telpas platību. Apaļie galdi palīdzēs dažādot maltīšu prezentēšanu, jo:

  • to tīrīšana aizņem maz laika;
  • tie ir ergonomiski un lēti ekspluatācijā;
  • tie ir klientiem ērti.

Piedāvājumu apskati šeit- http://akurats.com/lv/aprikojums/galdu-un-solu-noma/

Izturīgie banketu krēsli būs ilglaicīgi, bet izturīgais piepūšamais dīvāns noderēs drošai un komfortablai atpūtai kafejnīcā

Komforts ir svarīga gan pieaugušajiem, gan bērniem. Bārmeņi iesaka par to rūpēties jau sākot ar bāra pirmo darbības dienu. To ievērot ir vienkārši, nodrošinot, ka piepūšamais dīvāns ir drošs un ērts, bet banketu krēsli – aprīkoti ar polsterētām malām. Piepūšamais dīvāns ir jāizvēlas tāds, kas ir ar “non-slip” pārklājumu apakšā, bet banketu krēsli – ar augstuma paaugstināšanas iespēju, jo sekmēs ērtāku klienta labsajūtu. Banketu krēsli un piepūšamais dīvāns jāiegādājas tādi, kas atbilst augstākajiem drošības standartiem, ir ērti lietošanā un neaizņem daudz vietas.

Ērtā un praktiskā bāra lete unlieliskie bāra krēsli attīstīs klientu atpūtu un sekmēs ērtāku bārmeņa darbu

Teicams sabiedrotais bistro attīstības veicināšanā ir bāra krēsli un bāra lete. bāra lete ir ne tikai papildinājums elementam
bāra krēsli”, bet arī iespēja, kas veicina kafejnīcas:

  • estētisko un praktisko iekārtojumu
  • telpas veido ar lielisku iekārtojumu
  • kopējā iekārtojuma ērtumu un praktiskumu.

Bāra lete un bāra krēsli ieteicams izvēlēties atbilstoši bārastilam. Nelielā bārā piemērota būs neliela bāra lete ar liela izmērauzraktiem, bet klasiskā bārā – ar mazāka izmērauzrakstiem vai bez tiem. Bāra lete ir patīkama izklaides alternatīva, apmeklējot bāru, tāpēc, ja tiek iegādāta bāra lete, ap to noteikti, ka pulcēsies cilvēki.

Dodiet sev un saviem viesiem tikai pašu labāko! Mājokli ergonomiskāku padarīs ērtie apaļie galdi, bet kafejnīcas viesus iepriecinās bāra krēsli, banketu krēsli, bāra lete un izturīgais piepūšamais dīvāns!

Comments are closed.

Post Navigation