MĀCIETIES SVEŠVALODU NO PAMATIEM VAI NOSTIPRINIET JŪSU PAŠREIZĒJĀS ZINĀŠANAS UN PRASMES

angļu valoda bērniemPētnieki uzsver, ka citas valodas ieteicams apgūt agrā bērnībā. Pašlaik, sākot ar 4 gadu vecumu, var apgūt programmu angļu valoda bērniem un arī jauniešiem.

Ņemot vērā to, mācību centrs New Horizons nodrošina dažādas papildus apmācību iespējas- valodu kursi strādājošajiem vai īpaši angļu valodas kursi senioriem palielinās konkurētspēju darba tirgū. Savukārt, ja vēlaties paaugstināt IT prasmes, vispārīgie valodu kursi un specifiski IT jomas angļu valodas kursi būs noderīgi. New Horizons ir mācību centrs, kas piedāvā iespēju mērķtiecīgi izdzīvot skolēnu brīvlaikus, piedaloties, piemēram, īpašā nodarbību ciklā “angļu valoda bērniem”nedēļas nogalēs. Tā ir papildus iespēja mācībām pašu spēkiem, jo tai ir individuāla pieeja: apmācība tiek organizēta Jums izdevīgā laikā. uzzini vairāk te!

Mācību centra New Horizons īstenotie valodu kursi ir liels papildinājums ikviena personībā. Valodu nepieciešams mācīties, jau sākot ar 3-4 gadu vecumu, apmeklējot īpašas aktivitātes, kur angļu valoda bērniem tiek pasniegta saistošā veidā. Savukārt vispārīgie angļu valodas kursi būs noderīgi ikvienam, kas vēlas nostiprināt iemaņas tās pielietošanā. Ja ir vēlme apgūt ko eksotiskāku, piemēram, grieķu, persiešu vai hidi valodas, ieteicams sākt mācīties programmā valodu kursi, kur mācības tiek organizētas elektroniski. New Horizons angļu valodas kursi un specifiski citu pasaules valstu valodu kursi tiek īstenoti, pielietojot progresīvākās mācību pieejas:

  • Komunikācija pāros, mazās vai arī “viens pret vienu” ar pasniedzēju;
  • Valodas lietošana, runājot par dažādām dzīves situācijām un to izspēlēšana;
  • Saziņas kompetenču veidošana un nostiprināšana, rosinot sajūtas, kas veicina izteikšanās procesu.

UZ REZULTĀTU ORIENTĒTS MĀCĪBU PROCESS VEICINA VALODAS PRASMJU APGUVI

Angļu valodas kursi ir lieliska izvēle, ja ir nepieciešams paaugstināt savu konkurētspēju, savukārt citu valodu, piemēram, ivrita, vjetnamiešu vai ķīniešu valodu kursi palielinās iespējas ceļojumu laikā runāt ar vietējiem iedzīvotājiem. Jāuzsver rūpes par pašiem mūsu nākotni – bērniem, jo angļu valoda bērniem ir nozīmīga gan saziņas, gan kultūras mantojuma izzināšanas jomās. No 2007.gada Latvijā valodu apmācību kursus organizē mācību centrs New Horizons, kas īsteno  programmas gan strādājošajiem, gan bezdarbniekiem. New Horizons – lieliska izvēle, jo izglītošana tiek īstenota, izmantojot īpašu pieeju, piemēram:

  • Angļu valodas kursi ar īpašiem valodas lietojuma treniņiem;
  • 15 dažādu valodu kursi ar plašu ieskatu to kultūrā;
  • Angļu valoda bērniem – ar spēlēm un rotaļām iepazīst svešvalodu.

Mācību centrs New Horizons būs lieliska izvēle, jo tajā tiek realizētas mācību programmas, ievērojot augstākās kvalitātes standartus, kā arī valoda tiek apgūta mērķtiecīgi.

Veiciniet savu konkurētspēju darba tirgū, sākot ar rītdienu! Ieskatieties www.nh.lv un izvēlieties atbilstošāko apmācību programmu Jūsu vēlmēm!New Hozions rosinās sasniegt vairāk! Apmeklējiet www.nh.lv un izvēlieties prasmju paaugstināšanu jau tagad!

Comments are closed.

Post Navigation