Mājai, dārzam un citu lielu teritoriju ierobežošanai!

plastmasas setas tvora.lvJa kāro ierobežot savu privātmāju un tai piederošo teritoriju, ierobežo to ar kvalitatīvu žogu. Pēc personalizēta pieprasījuma specializēta uzņēmums izgatavos koka, akmens žogus žogus nepieciešamajā izmērā un daudzumā.

Lielu zonu norobežošanai var lietot koka žogu risinājumu. Koka sētu pielāgošanā var izvēlēties: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-vertikālus vai horizonālus fasādes koksnes dēļu novietojuma posmus. Kvalitatīvi apstrādāta koksne aizsargās no mitruma, pelējuma un kaitēkļiem, ilgi noturēs sākotnējo materiāla izskatu un kalpos ilgtermiņā.

Ja gribi savdabīgu un masīvu žogu, tad vislabākais risinājums būs skandināvu stilā – Gabioni akmens žogs. To konstruēšanā lieto mmetāliskas konstrukcijas, ko piepilda ar akmeņiem ar akmeņiem. Tādi žogu risinājumi pieejami dažādos izmēros un var izmantot nesošo sienu būvniecībā, kā arī kā dekoratīvu elementu piemājas dārzā.

Aluzinic žogi

Moduļu un bloku žogiem ir vairākas priekšrocības: izturība, ilgtermiņa kalpošanas periods, estētisks izskats un liela krāsu izvēle. Žogu būvniecībā izmanto ar speciālu materiāla pārklājumu apstrādātus Aluzinic plātņu dēļus plātņu dēļi (Aluzinic), kam piemīt ļoti augstas būvniecības materiāla pretkorozijas īpašības. Izvēloties moduļu sētu, pasūtītājs var izraudzīties abpusējo vai tikai vienpusējo sētas plātņu pildījumu ar konkrētu intervālu starp plātnēm arkas, standarta formā u.c.. Bloku sistēmas žogi ir ar granīta piedevu, ilgu kalpošanas periodu un dabisku griezumu. Populārākie ir 2 veidu celtniecības bloki: TO un SU bloki..

*SU žoga celtniecības blokiem ir liela krāsu izvēle un efektīga materiāla faktūra. Žoga bloki ir ērti uzstādāmi, kas sniegs iespēju ātrā laikā uzstādīt mājokļa žogu. Lielākā priekšrocība – nav vajadzīgas būvniecības šuves.

*TO žogu celtniecības bloki ir izmantojami gan žogu, gan arī ēku fasāžu, puspagrabu celtniecībā un dekorēšanā u.tml.

Dažāda tipa žogi – metāla, koka, akmens un plastmasas žogi atrodami interneta vietnē Tvora.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation