Mājas lapa kurā ir salīdzināti visi Latvijas patēriņa kredīti

patēriņa kredītsPirmais kredīts bez maksas

 

Patreiz starp ātrajiem kredītdevējiem pastāv liela konkurence, jo šo aizdevuma veidu piedāvā vairāk nekā desmit aizdevēji. kredīti pie dažādām kompānijām atšķiras ar tādiem rādītājiem kā mēneša procentu likme, maksimālais aizdevuma apmērs, atmaksas laiks un citiem. Kredītņēmējiem tas sniedz plašas izvēles iespējas un izdevīgākus piedāvājumus. Tajā pašā laikā plašajā piedāvājumā ir grūti neapjukt un aktuāls ir jautājums – kā izvēlēties izdevīgāko?

Pirms uzsākt vairāku piedāvājumu salīdzināšanu, ir vēlams izvērtēt, kādiem kritērijiem jāatbilst kredītam. Apdomājiet atbildes uz šādiem jautājumiem:

  •   Cik lielu summu plānojat aizņemties?
  •   Cik ilgā laikā plānojat to atdot?
  •   Cik drīz gribat kredīta summu saņemt bankas kontā?

Ja jums ir nepieciešams salīdzinoši mazs īstermiņa patēriņa kredīti, ko ir iespējams saņemt tikai dažu minūšu laikā, ātrais aizdevums ir tieši tas, kas atbist jūsu vajadzībām. Situācijā, kad aizdevuma noformēšanas laiks nav būtisks, izvērtējiet iespēju pieteikties arī citam aizdevuma veidam, piemēram, patēriņa aizdevumam.

 

Pirms salīdzināt vairāku kompāniju piedāvājumus ieteicams izvērtēts, vai jums tiešām vajadzīgs ātrais aizdevums. Proti, ātrais patēriņa kredīti ir izstrādāts situācijām, kad nauda vajadzīga pēc iespējas ātrāk, citos gadījumos apdomājiet iespēju saņemtnaudu bankā.

Ātrais kredīts ir diezgan mazs kredīts, tāpēc tas nav paredzēts ļoti lielu mērķu sasniegšanai. Šis aizdevums ir piemērots sadzīves tēriņu segšanai, brīžiem, kad paviasm nedaudz pietrūkst līdzekļu, kāda pirkuma veikšanai, situācijām, kad ir izdevība izmantot izdevīgu atlaižu piedāvājumu, kā arī citām situācijām. Aizdevuma apmērs visbiežāk nepārsniedz vairākus simtus latu, tomēr vairāki kredītdevēji sniedz iespēju aizņemties līdz 1000 vai 1500 latiem.|Dažāda apmēra ātros kredītus varat pieteikt, ja esat vecumā no 18 gadiem līdz 70 gadiem, kā arī tie, kuri ir Latvijas Republikas pilsoņi, vai Jums ir izsniegta uzturēšanās atļauja. Šīs formalitātes Jums ļaus veidu, kā ērti un vienkārši iegūt prasīto kredītu tikai dažu minūšu laikā. Ātrā kredīta summas ir no 50 eiro līdz 3000 eiro , kas Jums palīdzēs neparedzētos naudas tēriņu gadījumos.

Nosūtīt pieteikumu ātrajam naudas aizdevumam – Jums  jāveic dažas vienkāršas darbības. Pirmais solis ir piereģistrēšanās izvēlētās kompānijas portālā. pieprasījuma nosūtīšana. Kad būsiet sekmīgi piereģistrējies, varēsiet pieprasīt uz Jums vajadzīgo aizdevumu un 10 minūšu laikā ātrais kredīts būs ieskaitīts Jūsu norādītajā kontā. Ātrie finanšu kredīti atkarībā no Jūsu velmēm un iespējām ir pieejami sākot no 50 eiro līdz pat 3000, kas ir diezgan pietiekoši, lai spētu atrisināt negaidītas finanšu vajadzības.|Naudas aizdevuma pieteikuma nosūtīšana un izskatīšana ir bez maksas, kas nozīmē – par kredīta pieteikumu tev nebūs papildus jāmaksā. . Naudas aizdevumu var pieteikt ikkatrs Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs, kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem un kam ir pastāvīgi ikmēneša ienākumi. Tāpat svarīga ir kredītvēsture, jo ja tā ir ar negatīvu iezīmi un vēl esoši ātrie kredīti kādā no finanšu institūcijām, kredīts var netikt piešķirts.

Lai nosūtītu pieteikumu ātrajam kredītam, jāizpilda daži soļi. Priekšnosacījums ir reģistrēties ātrā kredīta izsniedzēja mājaslapā un pārskaitīt 0.01 Eur reģistrācijas maksu. . Otrs solis pēc veiksmīgas reģistrēšanās ir vēlamās kredīta summas pieteikuma nosūtīšana, un pāris minūšu laikā ātrais aizdevums būs tavā kontā. Ātrais aizdevums pieejams no 50 līdz 3000 eiro.

Pieteikumus ātrā naudas aizdevuma pieprasījumam pieņem visu diennakti. Saņemto pieteikumu akceptēšana un pieprasītā naudas aizdevuma piešķiršana laikā no 8.00 līdz 22.00. Ja tev būs nenokārtotas kredītsaistības tajā pašā vai kādā citā kredīta devēja iestādē, ātrā kredīta pieprasījums var tikt noraidīts Bez tam būtisks ir novērtējums par ikmēneša ienākumiem, kas lielā mērā paredz – vai tu varēsi atgriezt ātro kredītu noteiktajā laikā.

 

Kredīta atmaksas laiks ir atkarīgs no piešķirtā finansējuma summas. Kopumā īstermiņa ātrā kredīta atmaksāšanas laiks var būt no 14 dienām līdz diviem gadiem. Ir diezgan būtiski zināt, ka naudas aizņēmuma pieteikuma novērtēšana ir no plkst. 8 rītā līdz 10 vakarā, tādēļ neuztraucies, ja pieprasīto summu nesaņem uzreiz. Bet nosūtīt pieteikumu aizņēmuma saņemšanai var visu diennakti. Vispirms novērtēs tavu parādsaistību vēsturi. Ja tev būs nenokārtoti parādi vai negatīva kredītvēsture, ātrais kredīts tev var netikt piešķirts. Tāpat samērā svarīgi ir regulāri mēneša ienākumi, kas darbojas kā kredīta atmaksas garantija. Izmanto ātro kredītu tikai neparedzētos apstākļos.

 

Dzīvē notiek problēmas, kad ar visiem iekrājumiem savu plānu ir pārāk maz. Lielāks finansējums nepieciešams gan akūtās situācijās, par piemēru, automašīnas remontam, medicīniskajiem pakalpojumiem, gan situācijās, kurās plāno sevi palutināt ar jaunu auto, mājokļa remontu vai jaunas sadzīves tehnikas nopirkšanu.

Šobrīd kreditēšanas iestādes sniedz dažādas kredītu formas, ko viegli adaptēt klienta naudas aizņēmuma nepieciešamībai. Patēriņa kredīts ir viena no naudas aizdevuma formām, kas paredzēts noteiktu preču vai pakalpojumu iegādei summā līdz astoņiem tūktošiem latu un līdz pat viena gada kredīta kopsummas atmaksas termiņu. Atkarībā no pieprasītā kredīta summas un klienta iespējām atgriezt kredīta summu, atmaksas termiņš var atšķirties. Patēriņa kredīta formai var pieteikties vismaz 18 gadus vecas personas ar pastāvīgiem mēneša ienākumiem.

Būtiski zināt, ka aizdevuma summas saņemšanai ir jābūt 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam. Kā otrs svarīgais nosacījums – nav ieteicami kavēti aizdevuma maksājumi citās finanšu institūcijās vai arī klaji pārkāpti parādsaistību nosacījumi. Tas var liegt SMS ātrā kredīta saņemšanu.

Tāpat kā noformējot tūlītējo naudas aizdevumu internetā, arī SMS naudas aizdevuma noformēšanai ir nepieciešama personas reģistrācija tiešsaistē. Pēc veiksmīgas reģistrācijas interneta vietnē SMScredit.lv, noformēt SMS kredītu ir dažu soļu jautājums. Tālāk atliek vien nosūtīt kredīta pieprasījuma īsziņu uz numuru 157, pierakstot vajadzīgo naudas aizdevuma summu EUR valūtā, periodu un vietnē reģistrēto paroli (kā viens no variantiem, EUR 150 15 sarkans03).Kad būsi nosūtījis īsziņu SMScredit.lv darbinieki pārbaudīs SMS kredīta pieteikumu un Tavu kredītsaistību vēsturi. Sekot līdzi kredīta statusam un maksājumiem ir iespējams sava profilā SMScredit.lv mājaslapā.

Lai pieteiktos aizdevumam, jums nebūs jāiziet ārpus savas mājas, jo ātrais naudas kredīts ir pieejams no gandrīz ikvienas vietas Latvijā. Būtiskākais nosacījums – lai jums ir pieejams internets un mobilais telefons. Tāpat, naudas kredīts ir pieejams pēc tradicionālā banku darba laika, jo ātrie aizdevēji strādā arī sestdienās un svētdienās un darba dienu vakaros.

 

 

Comments are closed.

Post Navigation