Masieri prostatai

masieri prostataiProstatu cilvēki bieži vien sajauc ar slimību prostatīts, kas ir prostatas iekaisums. Patiesībā prostata nav nekas nepatīkams vai kaitīgs, kā vairumam izdzirdot šo vārdu varētu šķist. Prostata, jeb priekšdziedzeris ir reproduktīvās sistēmas dziedzeris, kurš atrodas visu vīriešu organismā. Prostata atrodas starp urīnpūsli un taisno zarnu, un tai cauri stiepjas urīnizvadkanāla sākuma posms. Tās ir aptuveni 3 – 4 cm gara un 3 -5 cm plata. Prostatas izdalītais sekrēts kalpo tam, lai spermatozoīdi kļūtu kustīgāki.

Neskatoties uz prostatas pamatīpašībām, tā kalpo arī patīkamu izjūtu radīšanai. Masējot prostatu vīrietim rodas patīkamas erotiskas izjūtas, kuru rezultātā ir pat iespējams sasniegt orgasmu.

Prostatas masāžas rezultātā tiek kairināti nervu galiņi, tieši tāpēc tiek radītas šis patīkamās baudu rosinošas sajūtas. Prostatas masāžas laikā vīrietim ir iespējams sasniegt sauso orgasmu, kas nozīmē, ka sasniedzot baudas sajūtas virsotnes neizdalās sēklas šķidrums, līdz ar to iespējams gūt vairākus orgasmus pēc kārtas, kā arī papildus sausajam orgasmam piedzīvot arī ierasto baudas stāvokli ar spermatozoīdu izdalīšanos.

Lai visefektīvāk veiktu prostatas kairināšanu un gūtu kvalitatīvu baudu, mūsdienu pasaulē ir izgudroti īpaši masieri prostatai. Prostatas masāžu ir iespējams veikt caur anālo atveri. Profesionālo masieri prostatai ievieto vīrieša anālajā atverē, iepriekš veicot tā attīrīšanu ar ūdeni un ziepēm vai kādu speciālu tīrīšanas līdzekli un apstrādājot to ar speciālu lubrikantu, kas palīdz uzlabot slīdamību un padara nesāpīgu ierīces ievietošanas procesu. Kad masieris prostati ievietots anālajā atverē var sākties masāžas process, kas rada neaprakstāmas baudas sajūtas ikvienam vīriešu dzimuma pārstāvim.

Masieri prostatai ir veidoti no speciāliem, ķermenim drošiem materiāliem, kā arī tiem ir īpaša forma pateicoties, kurā iespējams izjust daudz spēcīgāku baudu, nekā lietojot prostats masāžai parastos vibratorus vai citus masāžas līdzekļus. Vīrieša ķermenim ir īpaša uzbūve un liels daudzums nervu galiņu, kuri spēj radīt seksuālu baudu ir novietoti tieši anālās atveres apvidū. Masieris prostatai kairina visus šo apvidu un sniedz baudas sajūtu, kas netiek atstāta bez ievērības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation