Microsoft Windows 8 operētājsistēma

Windows-8-asusshop.lvPatlaban viena no jaunākajām un popularitāti aizvien vairāk gūstošajām operētājsistēmām ir Microsoft Windows 8. Ir iespējams to iegādāties ar lietotāja saskarni Metro! Tā ir angļu valodā. Operētājsistēma ir pieejama angļu un lietuviešu valodā. Ja pasūtījums tiks veikts līdz 14:00, tad jauno sistēmu būs iespējams iegūt jau nākošajā dienā, ja tomēr pasūtījums būs vēlāks, tad pēc 2 dienām. Asus interneta veikals sniedz iespēju arī ērti salīdzināt cenas un kaulēties, lai iegūtu sev labāko rezultātu. Kopā ar jaunu datoru ir pieejama arī OEM licence. Kad viss ir legāls, ir daudz drošāk izmantot lieliskās Windows kompānijas sasniegumus un priecāties par tā noderīgumu.

Microsoft Windows 8 izskatās gluži kā mākslasdarbs. Uz darbvirsmas ir iespējams izvietot ko vien sirds vēlas – iecienītākās programmas, vietnes, dinamiskos atjauninājumus u.c., kuriem varēs piekļūt tikai ar viena klikšķa palīdzību. Ēri ir iespējams arī mainīt elementu lielumu, izkārtojumu un dažādi citādi personalizēt sākuma ekrānu, padarot to arī pēc iespējas praktiskāku katram. Operētājsistēmā ir sevišķi ērti veikt divas vai vairākas darbības vienlaikus. Var arī stabili fiksēt divas programmas blakus. Pietiek tikai atvērt Windows veikalu turpat sākuma ekrānā, lai ieraudzītu un lejuplādētu dažādus failus, iegūtu ziņas, programmas u.c. lietas no kurām daudzas ir pieejamas arī bezmaksas. Ērti ir saglabāt failus pakalpojumā Skydrive un pēc tam piekļūt tiem arī no dažādām citām ierīcē kā planšetdatora, telefonā, personālajā datorā vai sistēmas Mac datorā. Ir iespējams arī ērti atjaunot Windows 8 saglabājot iepriekšējās versijas failus, programmas un iestatījumus. Tie var tikt ērtā veidā pārsūtītu uz turieni, līdz ar to krietni uzlabojot sava datora veiktspēju un arī pagarinātu akumulatora darbības laiku, jo jaunajai sistēmai ir vairākas optimizācijas iespējas. To var padarīt izteikti unikāli sev un tādu kāda tā neizskatās nevienam citam. Sākuma ekrāns un daudzas citas izvēles piešķir pilnīgu modifikācijas brīvību, neaizmirstot arī par funkcionalitāti.

Microsoft Windows 8 lieliski spēs tikt galā ar dažādiem darbiem gan no prasīgiem tā lietotājiem, gan mazāk prasīgiem. Ir dažādas iespējas, ko varēs novērtēt katrs, kurš izvēlēsies šo sistēmu. Galvenais ir atrast laiku sīkākai tās izpētei. Papildus internetā atrodamās pamācības tekstu un video veidā, kā arī citu Windows 8 lietotāju ieteiktās pamācības lieliski ļaus tikt galā ar jaunās operētājsistēmas funkciju izpēti.

Ja esi nolēmis iegādāties Windows 8, vai kādu datoru, dodies uz interneta veikalu Asusshop.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation