MOPS UN ATBILSTOŠS PAKLĀJS — LABĀKAIS VEIDS, KĀ UZTURĒT TĪRĪBU

berendsen.lv - maināmo paklāju servissBerendsen paklāju serviss attiecīgajā sfērā darbojas nu jau vairāk kā 20 gadus. Uzņēmuma galvenais pakalpojums ir vairāku veidu maināmo paklāju serviss, bet tiek nodrošināta arī mopu, tualešu higiēnas ierīču un kokvilnas dvieļu noma. Lai saviem klientiem nodrošinātu pakalpojumu augstāko kvalitāti, ieguldīti līdzekļi dažādu inovatīvu ierīču pirkšanai, turklāt pastāvīgi tiek domāts par jaunu pakalpojumu sniegšanu; jāpiemin arī, ka Berendsen sniegtās iespējas pieejamas gan Rīgā, gan citās Latvijas pilsētās.

Kas ir mops?

Mops nodrošina vienkāršu grīdas uzkopšanu, nesaslapinot to. Mops ir veidots no kokvilnas dzijas un apstrādāts ar speciālu šķidrumu, un šī kombinācija palīdz ļoti ērti savākt netīrumus.  Toties mops ērti izmantojams itin visur, ņemot vērā tā izmantošanas ērtumu. Tādējādi izvairīsieties gan no putekļiem, gan grīdas segumu nolietojuma. Turklāt mops tiek piedāvāts dažādos platumos: 46cm, 56 cm un 110 cm. Mops palīdzēs nebojāt grīdu, salīdzinot ar parastajām lupatām, kā arī atļaus ieekonomēt tīrīšanai nepieciešamo laiku ērtās konstrukcijas dēļ.

Paklāji Rīgā — izdevīgi pie Berendsen

Berendsen pamatpiedāvājums ir paklāji Rīgā. Paklpojumu izmantotājiem pieejams apjomīgs paklāju klāsts: neilona un kokvilnas maināmie paklāji; paklāji ar uzņēmu zīmoliem, uzrakstiem un fotogrāfijām; drošību uzlabojošie komforta paklāji; svētkiem atbilstošie  sarkanie paklāji, un citi jums nepieciešami paklāju varianti. Paklāji Rīgā un citās pilsētās iegūstami, zvanot uz sadaļā «Paklāji: Paklāju serviss» norādītajiem telefona numuriem. Izmantojot šos pakalpojumus, iespējams ietaupīt laiku un naudu un padarīt glītāku un tīrāku darba vidi!

Paliekošam iespaidam noderēs dizaina paklāji

Dizaina paklāji noderēs tiem, kuri vēlas konkrētas telpas padarīt personiskākas, saglabājot funkciju pasargāt grīdu un savākt netīrumus. Tā, piemēram, Berendsen klāstā ietilpst vairāki ar svītrām un rakstiem izrotāti dizaina paklāji, viesmīlības izrādīšanai piestāvēs dizaina paklāji, ko rotā frāze «Laipni Lūdzam», mazākajiem patiks grīdas sega ar «Klasītēm», ēdināšanas iestādēm atbilstošākie būs dizaina paklāji, kuros attēlota kafijas krūze. Jāpiemetina — dizaina paklāji pieejami dažādās krāsās un izmēros, tādā veidā parūpējoties par iespēju katram atrast sev piemērotāko variantu!

Piedāvājumā arī higiēnas preces

Berendsen pakalpojumu klāstā pieejams ne vien mops un paklāji Rīgā un citās Latvijas pilsētās, bet arī plaša profila higiēnas preces. Higiēnas preces ļaus personalizēt attiecīgā uzņēmuma vai mājas tualetes. Speciālām nepieciešamībām tiek piedāvātas attiecīgas higiēnas preces, piemēram, asu priekšmetu savākšanas konteiners, kas palīdzēs savākt dažādus medicīnas priekšmetus (šļirces utt.). Ņemot vērā, ka visi šie produkti pieejami desmit toņos, tualetes dizains var tikt izveidots vairākos variantos. Kas nav mazsvarīgi — šīs higiēnas preces iespējams īrēt par pievilcīgām cenām.

Comments are closed.

Post Navigation