Naudas aizdošana draugiem

Daudziem no mums ir dzīvē gadījies, kad kāds draugs vai paziņa lūdz aizdot naudu, jo viņam ir nepieciešama zināma naudas summu, lai iegādātos kādu svarīgu pirkumu vai veiktu steidzamus maksājumus. Tomēr bieži vien naudas aizdošana var būt visai nepatīkams un nedrošs process.

Piemēram, ja Tu naudu aizdod kādai paziņai, draugam vai pat ģimenes loceklim – nereti šāda naudas aizdošana nedod nekādas garantijas, ka persona, kura no tevis aizņēmās, tev atmaksās konkrēto summu atpakaļ. Kā arī nereti naudas aizdošana diemžēl var sabojāt tavas attiecības ar aizņēmēju. Šādas naudas aizdošanas situācijas visbiežāk attīstās divos virzienos – vai nu debitors tev atmaksā naudu, kuru tas aizņēmās, vai arī šī nauda netiek atmaksāta un Tu paliec zaudētājs.

Veiksmīga naudas atmaksa – pozitīvas attiecības un prieks, par palīdzības sniegšanu sarežģītā situācijā

Ja aizņēmējs Tev naudu ir atmaksājis pilnībā – šis ir labākais iznākums, jo šajā situācijā Tu ne tikai saglabā pozitīvas attiecības ar personu, kura aizņēmās no Tevis, bet arī atpakaļ saņem visu naudas summu;

Protams, var rasties situācijas, ka Tev ir personai jāatgādina par parāda atmaksu vai jāvienojas par naudas atmaksas plānu, kā veiksmīgā rezultātā tu saņemsi savu aizdoto naudu atpakaļ;

Taču arī šāda situācija ir daudz labāka, jo Tu saņemsi savu naudu atpakaļ, un, lai gan tavas attiecības ar aizņēmēju var tikt iedragātas, vismaz tā nebūs Tava vaina, jo Tu centies palīdzēt savam draugam vai paziņai, tajā pašā laikā neaizmirstot par savām interesēm.

Comments are closed.

Post Navigation