Naudas kredīti dažādiem mērķiem

Regulāri saskaramies ar visdažādākajām situācijām, kas bieži vien prasa arī papildu naudu. Ja naudas tādam nolūkam nav, var noderēt naudas aizdevums, ko šobrīd salīdzinoši ērti iespējams noformēt tiešsaistē. Dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons un bankas konts mūsdienās ir praktiski ikvienam, tāpēc naudas aizdevums kļūst arvien populārāks.

Situācijas, kad vajadzīgi papildu līdzekļi, var būt tik dažādas, cik cilvēki paši. Apzinoties to, internetā pieejami dažādu veidu naudas kredīti. Pirms izvēlies, kurš naudas aizdevums konkrētajai situācijai ir atbilstošākais, nosaki, kāda summa Tev aktuāla. Tas palīdzēs saprast- Tev vajadzīgs īstermiņa vai ilgtermiņa naudas aizdevums.

Kredīts bez maksas – aizņemies un nepārmaksā ne centa

Īstermiņa kredīts bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi tiek izsniegts līdz dažiem simtiem eiro. Atmaksas termiņš – trīsdesmit dienas. Vērtējot, kurš kredīts bez ķīlas Tavai situācijai ir piemērotākais, uzmanību pievērs arī tādiem kritērijiem kā procentu likme un aizdevuma izsniegšanas laiks. Nereti tiek izsniegts kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas paredz, ka pēc termiņa beigām jāatdod tikai kredīta pamatsumma – tikai tik, cik paņēmi. Jāņem gan vērā, ka tas attiecināms tikai uz tiem, kuri pie konkrētā aizdevēja aizdevumu noformē pirmo reizi.

Kredīts bez maksas ir iespēja iepazīties ar konkrētā kredītdevēja piedāvājumu, nepārmaksājot ne centa. Tomēr jāatceras, ka ikviens kredīts ir jāatdod, tādēļ izvērtē, vai to spēsi izdarīt termiņā.

Ko paturēt prātā pirms pieteikšanās patēriņa kredītam?

Savukārt, ja aktuāls naudas aizdevums uz garāku termiņu, pirms tam rūpīgi izvērtē, kāds būtu optimālais ikmēneša maksājums. Te palīdzēt var kredītdevēju mājaslapā pieejamais kredītu kalkulators. Ilgtermiņa kredīts var palīdzēt, ja iecerēts aizņemties naudu, piemēram, dzīvesvietas remontam, taču jāpatur prātā, ka katrs kredīts ir atbildīgs solis

Domājot par kredītņēmēju ērtībām, daudzu aizdevēju piedāvājumā arī SMS kredīti. Būtībā SMS kredīti ir tāds pats kredīts bez ķīlas, taču tos iespējams noformēt ar mobilā tālruņa starpniecību – nosūtot vienu īsziņu. Šī iemesla dēļ SMS kredīti var palīdzēt tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, bet naudu aizņemties nepieciešams pēc iespējas ātrāk.

Kā aizņemties naudu pārdomāti

Izvērtējot, kur aizņemties naudu, būtiski iepazīties ar visiem aizņemšanās noteikumiem. Naudas kredīti tiek izsniegti tiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri-
> Atbilst noteiktajam vecuma ierobežojumam;
> Ir ar pozitīvu kredītvēsturi un atbilstošiem ienākumiem.

Naudas kredīti un SMS kredīti var kļūt par atbildi dažādos brīžos, taču, pirms aizņemties naudu, svarīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību un savu maksātspēju. Aizņemies tikai tad, ja bez tā patiešām nevari iztikt un, ja esi pārliecināts, ka spēsi to atmaksāt paredzētajā termiņā.

Comments are closed.

Post Navigation