NAUDAS KREDĪTS ĪSLAICĪGU FINANSIĀLU PROBLĒMU RISINĀŠANAI

kredīti bez ķīlas viasms.lvBrīžos, ja esi nolūkojis kādu sen kārotu preci, vajadzīga nauda steidzama ārsta apmeklējuma apmaksai vai ikvienā citā situācijā, kad līdz algai, stipendijai vai citiem ieņēmumiem nepieciešami papildus naudas līdzekļi – izmanto iespēju un saņem naudu savā kontā jau dažās minūtēs.

Ātrie kredīti bez ķīlas tiek izsniegti jau dažās minūtēs pavisam vienkārša iemesla dēļ – tā kā aizņemšanās notiek internetā, klienta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz , bet izskatīts pieteikums tiek iestādes darba laikā! Arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no 3 vienkāršiem soļiem: 1) Klientam jāreģistrējas kreditora mājaslapā, piem., pie ViaSMS. Ir tikai jāaizpilda reģistrācijas forma, tas aizņem tikai 1-2 minūtes (vienkārši aizpildot reģistrācijas anketu un veicot pārskaitījumu no sava bankas konta 0.01 EUR uz aizdevēja kontu, tādā veidā apliecinot, ka konts pieder konkrētajai personai). 2)   Tad, no jaunizveidotā lietotāja profila klients izdomā cik lielu aizdevumu vēlas saņemt un spiež pogu pieteikt aizdevumu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un aizdevējs izlemj vai piešķirt kredītu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieteiktā nauda no aizdevēja – neticami ātri, vien dažu minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir atšķirīgas bankas, aizdevuma saņemšana var prasīt ilgāku laiku.

ĀTRAIS KREDĪTS BEZ ĶĪLAS

Ātrie kredīti internetā ieguvuši lielu popularitāti situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda. Naudas kredīts internetā dod iespēju saņemt vajadzīgo naudas daudzumu 15 minūšu laikā pēc kreditora lēmuma pieņemšanas par aizdevuma piešķiršanu, parasti rēķinoties ar klienta iespēju atmaksāt kredītu. Šādās reizēs tās parasti ir summas par dažiem simtiem eiro. Ja nepieciešama lielāka summa, tad jāpiesaka lielāks naudas kredīts (parasti dēvēts par patēriņa kredītu), ko parasti izsniedz uz daudz ilgāku termiņu. Uzzini vairāk- https://www.viasms.lv/lv/blogs/pareiza-izvele-atrie-krediti-bez-kilas

Naudas aizdevumi pieejami ikvienam, atkarībā no vēlamās aizdevuma summas un atmaksas dienu skaita. Ātrais aizdevums bieži vien ir pieejams arī neuzrādot nekādas izziņas vai dokumentus par ienākumiem, tomēr, ja ir vēlme aizņemties summu lielākam pirkumam vai mērķu realizēšanai (piem., naudas kredītu vairākus tūkstošus eiro apjomā), noteikti būs nepieciešams pierādīt to, ka klientam ir pastāvīgi ienākumi, kas ļaus atgriezt aizdevumu.

ZINĀMĀKAIS AIZDEVUMA VEIDS LATVIJĀ – BEZMAKSAS KREDĪTS

Pirmais kredīts bezmaksas parasti tiek piešķirts tiem jaunajiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi. Tas ir 0% aizdevums, kas nozīmē, ka jāatdod tik, cik aizņēmies. Tas ir kredīts bez ķīlas un galvotāja, tādējādi tiek atvieglots tā saņemšanas process, jo nav jālauza galva, kādi dokumenti nepieciešami tā saņemšanai. Turklāt, kredīts ir pieejams internetā jebkurā laikā, līdz ar to ir vislabākā ātrā kredīta aizņemšanās iespēja.

NEVARI ATGRIEZT AIZDEVUMU LAIKUS? PAGARINI ATMAKSAS TERMIŅU!

Ja klients saprot, ka nespēs kredītu atgriezt laicīgi, tas vēl nav pamats bēdām. Tas tāpēc, ka parasti jau dažu minūšu laikā pie lielākās daļas (ja ne visiem) ātrajiem aizdevējiem iespējams atlikt atmaksas termiņu uz sev nepieciešamo laika periodu. Atkarībā no tā, cik daudz laika nepieciešams. Ja jau pirms aizņemšanās ir nojauta, ka šī iespēja būs nepieciešama, ļoti svarīgi izvēlēties aizdevēju, kas tiešām piedāvā pagarināt atmaksas termiņu. Šādi nodrošinoties, kad naudu nevar atdot laikus, klients būs ieguvējs. Tas ir svarīgi arī, lai saglabātu labu kredītvēsturi un, lai nākotnē varētu atkal aizņemties pie tā paša vai jau cita kreditora.

Comments are closed.

Post Navigation