NEAIZMIRSTAMI IESPAIDI AR DAVANUSERVISS.LV DĀVANĀM

dāvana kvadraciklsDāvanuServiss.lv ir interneta veikals, kurš pircējiem piedāvā oriģinālas dāvanas un garantē nepārspējamu pieredzi visos dzīves gadījumos. Interneta veikalā atrodami dažnedažādi oriģināli dāvanu karšu piedāvājumi, sākot no romantiskām un dzimšanas dienas dāvanām līdz perfektam braucienam ar jahtu vai kvadraciklu un ne tikai! Ja meklē oriģinālas dāvanas vecākiem, brālim, māsai, draugam vai mīļotajam cilvēkam, DāvanuServiss.lv būs pareizā izvēle.

Dāvanu serviss mājas lapa katru dienu ir papildināta ar jaunām un interesantām dāvanām, tādēļ pat cilvēki, kuriem liekas, ka viss jau ir mēģināts, noteikti atradīs kaut ko interesantu arī priekš sevis. Zemāk vari uzzināt ko vairāk par dažiem no pazīstamākajiem DāvanuServiss.lv pārsteigumiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – DāvanuServiss.lv piedāvājumā var atrast oriģinālas dzimšanas dienas dāvanas jebkura vecuma personai, ikvienai gaumei. Ja grasies iet uz jautru tematisko dzimšanas dienas ballīti, vai, gluži pretēji, svinīgu jubileju, ielūkojies DāvanuServiss.lv piedāvājumos! Bet, ja meklē oriģinālas dāvanas vārda dienā – atceries, ka vārds ir daļa mūsu personības, ir ļoti patīkami, ka citi par to atceras un apsveic ar vārda gaviļniekam piemērotu dāvanu. DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem īpašu dāvanu karšu piedāvājumi, starp kuriem ikviens noteikti atradīs to pašu labāko!

Dāvanas mīļotajam, draugam, tētim, vīram vai brālim – viss DāvanuServiss.lv zem kategorijas “Dāvanas vīrietim”! Gan aizrautīgiem un aktīviem vīriešiem, kam patīk piedzīvojumi (piedzīvojumu parka “Mežakaķis” apmeklējums, šaušana ar ieročiem šautuvē, veikbords, brauciens ar krosa motociklu u.c.), gan jaunu hobiju meklētājiem (alus, vīna, uzlējumu pagatavošanas kursi, klubu pokeru spēles apmācība, alpīnisma nodarbības u.c.), gan ēdiena baudītājiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši YOLO bārā, garšīgas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Ikviens vīrietis ir atšķirīgs, tāpēc ienāc un atrodi atbilstošāko dāvanu- http://www.davanuserviss.lv/davana/bezcelu-brauciens-ar-kvadriciklu-2-pers-2-kvadricikls-1h

Romantiskas dāvanas – viena no īpašākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar neskaitāmiem oriģināliem dāvanu karšu piedāvājumiem! DāvanuServiss.lv kategorijā “romantiskas dāvanas” Tu atradīsi labākās dāvanas romatikas cienītājiem, romantiskas izklaides un neaizmirstamus iespaidus, kas vēl ilgi sildīs saņēmēja sirdi!  Romantiskas dāvanas vari izbaudīt visā Latvijā, vietās kā Dikļu pils, Baltvilla, Mālpils muiža, Hotel Jūrmala SPA , PARK SPA u.c. Gatavojies svētkiem jau laicīgi vai apsveic mīļoto vienkārši tāpat, pasniedzot DāvanuServiss.lv dāvanu karti romantiskiem brīžiem divatā.

DāvanuServiss.lv aizvien domā par klientu vēlmēm, tādēļ tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairākiem desmitiem dažādiem piedāvājumiem iespējams atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Tikmēr, ja dāvana nepieciešama tiešām ātri, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies atbilstošāko dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē un pasniedz tās saņēmējam!

Comments are closed.

Post Navigation