Neļaujiet saistībām mazināt Jūsu dzīves kvalitāti

Brīžos, kad ir nepieciešami ārējie finanšu līdzekļi un naudu ir neiespējami dabūt no ģimenes vai draugiem, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs Kredits7 palīdzēs izmantot pakalpojumus „ātrais kredīts” un “ātrie kredīti internetā”. Tie būvēti tā, lai Jūs konfidenciāli un bez rezonanses iegūtu nepieciešamo.

Ietaupīt laiku: vērtība gan aizdevējam, gan pakalpojuma „ātrais kredīts” ņēmējam

Ātrie kredīti ir kļuvuši īpaši zināmi, ņemot vērā jēdzienu “ātrums”, jo pilnais cikls no reģistrācijas, pieteikuma iesniegšanas un tā izskatīšanas un aizdevuma izsniegšanas, aizņem tikai dažas minūtes. Vērts atcerēties, ka ātrais kredīts Jūsu kontā nonāks ilgākā laikā, jo aizdevējs pārskaitīs naudu uz Jūsu kontu. Līz ar to atkarībā no banku sakritības, ātrais kredīts nonāks Jūsu kontā uzreiz pēc lēmuma pieņemšanas, bet, ja kredīdevēja bankas konts ir citā bankā, pārskaitījums var aizemt daudz vairāk laika. Aicinām emt vērā, ka pieteikumus pakalpojumam “ātrie kredīti” pieņem 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, bet lēmumu par naudas piešķiršanu tikai darba laikā. Minētā iemesla dēļ ikviens klients tiek aicināts iesniegt iesniegumu aizdevēja darba laikā, lai ātrie kredīti internetā tik tiešām ātri un bez aiķeršanāš nonāktu Jūsu kontā.

Vairāk uzzini- https://www.kredits7.lv/faq/!

„Ātrais kredīts” – finanšu līdzekļi, kas pieejami ikvienam, bet to saemšana jāgarantē ar laicīgu saistību noslēgšanu

Pēc reģistrācijas tiek veikta Jūsu iesniegtā pieteikuma pakalpojumam “ātrais kredīts” novērtēšana, kad tiek pārskatīta visa Jūsu iesniegtā infromācija neatkarīgi no vēlamā kredīta formas – ātrais kredīts internetā vai SMS kredīts – aizdevēji īpašu uzmanību pievērš:
reģistrējoties ievadītās informācijas korektums, pārbaudot, vai bankas konta īpašnieks un kredītņēmējs ir viens un tas pats cilvēks;
vai Jums ir kādas parādsaistības pie citiem kredītdevējiem vai aizdevējiem;
ikmēneša ienākumi un to apjoms, aprēķinot ienākumu un izdevumu attiecību (saldo).

Neatkarīgi no tā, vai esat jaunais vai esošais klients, aicinām izmantot iespēju mājaslapā sazināties ar kādu no konsultantiem, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas rīku. Sazinoties ar klientu apkalpošanas speciāliestiem, Jūs saņemsiet atbildi uz jautajumu, kas ir ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā, kā arī sniegs vērtīgus padomus piemērotākā kredīta veida izvēlei. Izvēlieties aizdevumu rūpīgi, izvērtējot savas atmaksāšanas iespējas. Apmeklējiet www.kredits7.lv un pieņemiet ilgtspējīgu lēmumu!

Comments are closed.

Post Navigation