Nepieciešami galdi banketam?Nepērc, bet nomā!

ledus trauks akurats.lvJa organizējat viesības vai greznu maltīti un ir nepieciešami galdi, kur sasēdināt tā viesus, banketu galdu noma noteikti ir ērts atrisinājums. Tas un pārējie SIA Akurāts piedāvātie pakalpojumi, patiešām uzlabos svinību rīkošanu, jo sniegs iespēju vienkāršā veidā nodrošināt visu nepieciešamo.

Pakalpojums banketu galdu noma ir izstrādāts, lai sarīkojuma sarīkošana būtu pēc iespējas vieglāka, kā arī prasītu ne tik daudz darba. Galvenās šī pakalpojuma priekšrocības ir:

  • Aprīkojums noderēs dažādiem banketiem un viesībām;
  • Galdus nevajag pirkt;
  • Varat nesatraukties par galdu un cita aprīkojuma piegādāšanu un salikšanu

 Akurāts izīrētie apaļie galdi lieliski noderēs gan viesībām, gan grezniem mielastiem, gan citiem pasākumiem. Galdiem ir vienkāršs un patīkams dizains – virsma ir apaļa, glītā krāsā, bet to karkass izgatavots no tumša metāla. Tiek iznomāti divu izmēru galdi – mazākajiem diametrs ir 1,53 metrus liels, bet lielākie galdiņi ir ar 183 centimetrus garu diametru.

Ņemot vērā, kaAkurāts iznomā ne vien galdiņus, bet arī tiem pieskaņotus krēslus, pasākuma apmeklētājiem pasākuma norises laikā būs nodrošinātas sēdvietas. Akurāts izīrētie banketu krēsli ir tiešām vienkārši, jo ir melni. Akurāts piedāvātie ķebļi taisīti no mīksta auduma un tie būs patiešām ērti pat gadījumos, kad uz krēsliem nepieciešams sēdēt ilgāku laiku. Lai panāktu vēlamo atmosfēru notikuma laikā, ir pieejami gan speciāli galdauti, gan krēslu apvalki.

Ja organizējot pasākumu, galdus būtu nepieciešams pirkt, rīkotājiem vajadzētu rēķināties ar pamatīgiem izdevumiem. Ar papildus izdevumiem jūs saskartos pat tad, kad notikums jau būtu beidzies, jo vajadzētu sameklētrisinājumu  aprīkojuma uzglabāšanai. Tātad, banketu, apaļo galdu īre tik tiešām palīdz ietaupīt.

Aprīkojuma noma sniegs iespēju jums ietaupīt ne vien līdzekļus, kā arī laiku un enerģiju, jo aprīkojuma komplekta transportēšanu un salikšanu veiks speciālisti. Turklāt, Akurāts iznomā arī citu nepieciešamo pasākumu aprīkojumu, piemēram, nojumes, rotājumus, skatuves un pat sildlampas. Tas nozīmē, ka nav vajadzīgs slēgt līgumus ar daudziem izīrētājiem, lai atrastu visu vajadzīgo.

Comments are closed.

Post Navigation