NESPĒJ ATRAST NEATKĀRTOJAMU DĀVANU?

Lai iepriecinātu draugus un sev tuvos cilvēkus, nemaz nevajag daudz, tikai mazu palīdzību. Labākais palīgs dāvanu un negaidītu, bet patīkamu pārsteigumu ziņā būs DāvanuServiss.lv. Ieksaties, iegādājies un uzdāvini. Tieši tik vienkārši ir radīt smaidu kāda sejā, tieši tik vienkārši ir radīt pārsteigumu. Un tieši tā – Tavs palīgs vienmēr būs DāvanuServiss.lv.

DāvanuServiss.lv pieejamo dāvanu klāsts ir tiešām plašs un daudzveidīgs. Ja nezini ko uzdāvināt, kam jubilārs dod priekšroku, bet ko vēlas izmēģināt, tad uzdāvini iespēju izvēlēties DāvanuServiss.lv ir parūpējies, lai plašajā dāvanu klāstā tu varētu atrast piemērotu dāvanu dažādām gaumēm, kas ļaus tev vai dāvanas saņēmējas atrast vislabāko piedzīvojumu. Lai atrastu interesantāko dāvanu, tev pat nav jāiziet no mājām! Bez tam, arvien populārākas ir dāvanu kartes. DāvanuServiss.lv pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Jāiegaumē, ka dāvanu kartes nominālvērtība jāiztērē vienā reizē. Viena gada laikā dāvanu kartes saņēmējam jāizvēlas jebkura dāvana no mājas lapā esošā dāvanu klāsta, saņemtās dāvanu kartes vērtībā. Ja nevari izlemt, vai dāvanu karte būs laba dāvana, vari iegādāties arī jau gatavu dāvanu komplektu. Apskati arī kāzu dāvanas– Davanuserviss.lv.

 

DāvanuServiss.lv piedāvā plašu klāstu ar daudzveidīgām dāvanām. Šobrīd DāvanuServiss.lv vari apskatīt 900 dažādas dāvanas. Kā piemēram, dzintarterapija. Tas ir kas jauns un nebijis, turklāt, šādu dāvanu iegādāties var tikai pie Dāvanuserviss.lv. Procedūra sastāv no ķermeņa pīlinga ar dzintara gabaliņiem, pēc kura tiek veikta masāža, izmantojot dzintara akmeņus. Dzintarterapija sniedz enerģiju un mīlestības sajūtu. Tas noteikti ir tas, kas noderēs ikvienam šādā drūmā laikā.

 

 

Neskaidrību gadījumā, Tu vari griezties pie DavanuServiss.lv komandas. Rakstot e-pastu uz info@davanuserviss.lv vai zvanot pa tālruni 26699899. Savukārt, ja gribi noskaidrot kādu jautājumu klātienē vai saņemt savu, jau iepriekš pasūtīto dāvanu, nāc uz DāvanuServiss.lv saliņu T/C Rīga Plaza! Oriģinālas dāvanas tepat uz vietas – DāvanuServiss.lv!

Comments are closed.

Post Navigation